Strona 1 z 1

Gotowanie

PostNapisane: 21 lut 2022, o 20:49
przez Aneta91
Wrzucajcie porady oraz najlepsze przepisy w tym temacie :)

Re: Gotowanie

PostNapisane: 26 lut 2022, o 17:49
przez AmandaJ
Gotować każdy może i tego trzeba się trzymać. W dzisiejszych czasach jest to nieoceniona umiejętność, która zaoszczędzi nam wiele pieniędzy. Wystarczy spojrzeć na to jak bardzo restauracje tną na jakości oraz wielkości podawanych porcji. Niestety muszą w jakiś sposób zrekompensować sobie podwyżki cen energii oraz żywności. To dla nas idealny moment by zostać niezależnymi od tego wszystkiego. Moim zdaniem to podstawą jest zaczynanie swojej przygody od prostych przepisów. Najlepszym tego przykładem niech będzie - https://uwielbiam.pl/przepis/tacos-z-og ... kanapkowym Zaskoczymy tym wyjątkowym smakiem nawet najbardziej wybredne osoby :)

Re: Gotowanie

PostNapisane: 23 cze 2022, o 06:50
przez lemon
Ja się latem próbuje przestawić na lżejsza dietę i kupiłam sobie garnki do gotowania parze, konkretnie takie: https://tadar.pl/kategoria/garnki-do-gotowania-na-parze Smak potraw jest troche inny i trzeba się przyzwyczaić, ale nie są złe.

Re: Gotowanie

PostNapisane: 2 sty 2023, o 13:32
przez Retiana
Przyznam, że to całkiem ciekawy temat. Akurat gotowanie na parze gorąco polecam, bo jednak smak potraw jest intrygujący. Ale nie trzeba wcale kupować do tego specjalnego sprzętu, przynajmniej nie na początku, gdy jeszcze nie wiadomo czy w ogóle będzie to dobre. Zamiast tego wystarczy skorzystać z sitka, czy specjalnej nakładki. Ale nie ma sensu, żebym opisywała wszystko krok po kroku, skoro sama przeczytałam o tym w internecie. Konkretnie to na tej stronie https://fajnegotowanie.pl/pytania/jak-gotowac-na-parze/. To naprawdę ciekawa wiedza.