To już pół roku...

Tutaj możesz się ogłaszać, informować i promować.

To już pół roku...

Postprzez boopoland » 6 lip 2012, o 09:45

Od dzisiaj do niedzieli 15 lipca, godz. 23:59:59 zapraszam do skorzystania z promocji - 15/20 procent w dół.

Wszystkie pozycje wycenione poniżej 250 punktów podlegają rabatowi 20%, pozycje wycenione powyżej 250 punktów podlegają rabatowi 15%.

* Jeśli pobierzesz kilka pozycji dostaniesz zwrot będący sumą 'procentów' od każdej pozycji.
* Jeśli poprosisz mnie o obniżenie ceny pobrany przedmiot nie będzie podlegał rabatowi.
* 'Ułamkowe' punkty zaokrąglam w dół.
* Wysyłka po 16 lipca.
* W czasie trwania promocji nie obowiązują dodane przeze mnie dopiski przy niektórych pozycjach, np. pobierając dwa takie same otrzymasz zwrot 30 punktów. Wystarczy promocja, co za dużo to nie zdrowo ;-)

ZAPRASZAM
Ostatnio edytowano 11 sie 2012, o 09:25 przez boopoland, łącznie edytowano 1 raz
Klikamy, pomagamy - Humanitarni
boopoland
 
Posty: 110
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 17:46
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: NOWA PROMOCJA!

Postprzez boopoland » 21 lip 2012, o 19:15

Od 21 lipca, godz. 20:30 do piątku, 27 lipca godz. 23:59:59 można skorzystać z promocji Film za pół ceny!

Warunki promocji:
1. Żeby skorzystać z promocji Film za pół ceny! należy pobrać dowolny inny przedmiot wyceniony na nie mniej niż 200 punktów.
2. Punkty zaoszczędzone w ramach promocji zwracam po potwierdzeniu odbioru.
3. Promocji NIE podlegają filmy wystawione po 30 czerwca 2012.

Zapraszam do MOICH PRZEDMIOTÓW

Przy okazji zapraszam do skorzystania z "promocji stałej" - do każdego pobranego kosmetyku lub biżuterii można dostać próbkę wody perfumowanej, kosmetyku kolorowego lub pielęgnacyjnego.

Oczywiście, promocje łączą się :)
Klikamy, pomagamy - Humanitarni
boopoland
 
Posty: 110
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 17:46
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: To już pół roku...

Postprzez boopoland » 11 sie 2012, o 09:28

Dzisiaj zaczyna się powolne wpadanie moich przedmiotów do wora rzeczy wystawionych pół roku temu. A co za tym idzie, z każdym dniem coraz więcej będzie można pobrac z rabatem 50% (oczywiście, jeśli ma sie zweryfikowane konto). Nie wiem jeszcze czy wymyślę na tę okazję jakąś promocję, się zobaczy ;-).

Póki co (wiem, okropny rusycyzm ;-) ), zapraszam do moich przedmiotów.
Pozdrawiam,
boop
Klikamy, pomagamy - Humanitarni
boopoland
 
Posty: 110
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 17:46
Lokalizacja: Bydgoszcz


Powrót do Ogłoszenia i promocje użytkowników

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron