zamówiona książka z przeceny

Jeśli znalazłeś jakieś nieprawidłowości w działaniu serwisu to zgłoś je tutaj

zamówiona książka z przeceny

Postprzez gajga » 22 mar 2015, o 21:51

Witam! Piszę ten post ponownie, poprzedni nie pokazał się.
Zamówiłam książkę Kolorowej "W cieniu drzewa granatu" wystawioną za 225p. Kliknęłam na "zamawiam" w momencie, gdy kosztowała 129p. Przekierowało mnie na inną stronę, wybrałam wysyłkę poleconym, potwierdziłam odbiór i ... poszłam sobie. Teraz tej transakcji nie ma ani w wymianach, ani w moich przyjmowanych. Tak jakbym była niewidzialna :(. Poprzedni post też "wcięło". Można to jakoś sprawdzić?
gajga
 
Posty: 152
Dołączył(a): 8 paź 2011, o 17:08

Re: zamówiona książka z przeceny

Postprzez admin » 23 mar 2015, o 06:42

Z jakiegoś powodu transakcja nie została zapisana. Na serwerze nie ma żadnych zapisów o błędzie, z Pani konta nie zostały również pobrane punkty na rzecz zamówienia. Może więc w trakcie potwierdzania formularza zamówienia chwilowo nastąpiło po Pani stronie przerwanie połączenia z internetem... Dowodem zawarcia transakcji jest zawsze wyświetlenie strony ze szczegółami transakcji, do której użytkownik przekierowywany jest po potwierdzeniu formularza zamówienia.

Książka nadal dostępna jest do pobrania, jest też spora szansa, że pojawi się kiedyś ponownie w przecenach.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: zamówiona książka z przeceny

Postprzez gajga » 23 mar 2015, o 08:08

Dziękuję za wyjaśnienie. Szkoda :( Niestety, na wsi mam tylko internet radiowy, czyli jak widać zawodny :(((
gajga
 
Posty: 152
Dołączył(a): 8 paź 2011, o 17:08


Powrót do Zgłoszenia błędów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron