Czekamy na Wasze opinie

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat funkcjonowania serwisu oraz podać wszelkie sugestie dotyczące usprawnień lub zmian

Czekamy na Wasze opinie

Postprzez admin » 3 lut 2012, o 15:46

Jest to prośba skierowana szczególnie do nowych użytkowników finty, choć opinie "weteranów" będą również mile widziane.

Czy jest coś w interfejsie serwisu, co moglibyśmy ulepszyć/zmienić żeby poprawić jego zrozumiałość? Które elementy są najmniej intuicyjne i sprawiały Wam najwięcej problemów? Co możemy zrobić żeby zwiększyć wygodę użycia?

Każda opinie będzie dla nas bardzo cenna i z góry dziękujemy za wszystkie.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez xavier1993 » 8 lut 2012, o 00:03

Przede wszystkim wyszukiwanie według kategorii, fajnie by było wpisać po prostu "fantasy" i od razu mieć przed sobą cała gammę książek.
xavier1993
 
Posty: 41
Dołączył(a): 3 lut 2012, o 22:11

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez Oliwier » 8 lut 2012, o 13:09

Wiem że nad wyszukiwarką pracujecie, więc tutaj chyba uwagi są zbyteczne.
Osobiście jestem zainteresowany przeglądaniem również transakcji zakończonych. Czasem chce się sprawdzić co i po ile zostało pobrane, a wyszukiwarka transakcji zakończonych nie pokaże. Chociaż sortowanie po tytułach lub autorach pomaga, przeglądanie kilkudziesięciu stron też jest dosyć uciążliwe. Tym bardziej że będzie tych stron przybywać.
A można to trochę ułatwić. Wystarczy dodatkowe pole wyboru: "idź do strony"
Obrazek

Wstawienie tego pola w ogóle przydałoby się wszędzie, gdzie jest większa ilość stron.
Oliwier
 
Posty: 30
Dołączył(a): 5 sty 2012, o 17:04

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez admin » 8 lut 2012, o 16:46

Możliwość przejścia do podanej strony jest jak najbardziej słuszną sugestią i wpisuję ją na listę zadań do wykonania.

Jest dostępne obejście tego problemu. W pasku adresu przeglądarki można wpisać numer strony, przykładowo:
Kod: Zaznacz cały
http://www.finta.pl/transakcje/7
przekieruje nas na 7. stronę listy wszystkich transakcji.

Filtrowanie list również się pojawi.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez xavier1993 » 10 lut 2012, o 17:29

Otwierając okno transakcji w przedmiotach przyjmowanych, nie widać czasu wysyłki :)
xavier1993
 
Posty: 41
Dołączył(a): 3 lut 2012, o 22:11

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez admin » 10 lut 2012, o 17:48

Czas wysyłki widoczny jest na stronie szczegółów transakcji (na dole strony trzeba kliknąć na "Pokaż szczegóły"). Może jednak dobrym pomysłem byłoby pokazywanie czasu wysyłki w tablicy wszystkich przyjmowanych/oddawanych przedmiotów ewentualnie z zaznaczeniem transakcji, które przekroczyły już deklarowany czas wysyłki i nie zostały określone jako wysłane.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez Ananka » 13 lut 2012, o 12:44

Chcę, aby na e-mail przychodziły powiadomienia o OGŁOSZENIACH admina, bo to jest ważne.
Są informacje o wiadomości od usera, są informacje o cudzych prywatnych schowkach, a nie ma najważniejszych powiadomień.

EDIT Fajnie wyglądałyby na forum awatary. Ożywiłoby to wygląd, ułatwiło czytelność.
Ostatnio edytowano 13 mar 2012, o 22:13 przez Ananka, łącznie edytowano 1 raz
Ananka
 
Posty: 287
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 22:12

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez dabrovka » 13 lut 2012, o 18:56

Tak sobie myślę; czy w dziale "Inne" tez nie zrobić jakichś podkategorii, tak jak w książkach. Coraz to nowe rzeczy sa tam dodawane i właściwie trzeba przeglądać wszystko, żeby np. znaleźć coś konkretnego. Na początek można by jakoś tak bardzo ogólnie to podzielić np. ubrania, art. papiernicze, punkty i oczywiście musiałaby działać wyszukiwarka kategorii.
Takie moje spostrzeżenia :)
dabrovka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 3 lip 2011, o 14:55

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez admin » 15 lut 2012, o 14:12

dabrovka napisał(a):Tak sobie myślę; czy w dziale "Inne" tez nie zrobić jakichś podkategorii, tak jak w książkach. Coraz to nowe rzeczy sa tam dodawane i właściwie trzeba przeglądać wszystko, żeby np. znaleźć coś konkretnego. Na początek można by jakoś tak bardzo ogólnie to podzielić np. ubrania, art. papiernicze, punkty i oczywiście musiałaby działać wyszukiwarka kategorii.
Takie moje spostrzeżenia :)

Dobry pomysł. Tak też zrobimy.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez gosiaw » 22 lut 2012, o 10:17

Nie jest to problem wielkiej wagi, ale czy nie można by było zmienić koloru napisów na przyciskach, które widać przy dodawaniu nowej książki? Te napisy są owszem widoczne, ale bardzo mało wyraźne. Czemu napis nie jest po prostu czarny tylko zielony, a gdzieś chyba przy zatwierdzaniu czegoś widziałam chyba i czerwony.

Natomiast co to intuicyjności. Może to tylko mój problem, ale dłuższy czas zastanawiałam się gdzie tu jest RSS z nowymi przedmiotami. Wydawało mi się niemożliwe, żeby tej funkcjonalności nie było w serwisie, widziałam potem czyjś post na forum na temat RSSa i w końcu jak się przyjrzałam to znalazłam. Ale samo to w oczy mi się nie rzuciło jakoś.
gosiaw
 
Posty: 11
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 14:57

Następna strona

Powrót do Opinie i Sugestie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron