Czekamy na Wasze opinie

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat funkcjonowania serwisu oraz podać wszelkie sugestie dotyczące usprawnień lub zmian

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez admin » 5 mar 2012, o 14:04

delvet napisał(a):Przeglądając Forum zauważyłam, że w wyświetla mi się jakiś wpis, którego po wybraniu danego tematu nie ma w treści.
Np. dziś w temacie Ogłoszenia jest zamieszczona jakaś wypowiedź admina z godz. 9,25

Ogłoszenia
33 Wątki 649 Posty Ostatni post przez admin 05 mar 2012 09:25

gdy wejdę w ten temat nie ma żadnego wpisu z dnia dzisiejszego.

Czy dobrze rozumiem, że po wejściu do działu Ogłoszenia nie widać wpisu zaznaczonego na załączonym obrazku?
Załączniki
• Zobacz dział - Ogłoszenia-140105.png
• Zobacz dział - Ogłoszenia-140105.png (86 KiB) Przeglądane 9814 razy
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez kgolebiowski » 8 kwi 2012, o 15:06

Miałem czasami podobny problem. Pomagało odświeżenie strony klawiszem F5.
kgolebiowski
 
Posty: 32
Dołączył(a): 2 wrz 2011, o 07:57

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez boopoland » 16 maja 2012, o 19:12

przepraszam, że tutaj, ale nie mogę znaleźc odpowiedniego tematu.

Dlaczego przy filmach nie ma kategorii dramat? Po raz kolejny dodaję film, który dramatem według mnie jest, ale nie ma takiej kategorii a ja nie wiem jak inaczej go sklasyfikowac. :(
zdaję sobie sprawę, że jest kategoria "inny", ale ona mi nie odpowiada po prostu.
Pozdrawiam.
Klikamy, pomagamy - Humanitarni
boopoland
 
Posty: 110
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 17:46
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez admin » 16 maja 2012, o 20:21

boopoland napisał(a):Dlaczego przy filmach nie ma kategorii dramat?

Dodałem do listy zadań. Powinno zostać zrealizowane dosyć szybko.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez boopoland » 16 maja 2012, o 20:44

admin napisał(a):
boopoland napisał(a):Dlaczego przy filmach nie ma kategorii dramat?

Dodałem do listy zadań. Powinno zostać zrealizowane dosyć szybko.

fajno, dziękuję :)
Klikamy, pomagamy - Humanitarni
boopoland
 
Posty: 110
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 17:46
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez admin » 17 maja 2012, o 16:08

admin napisał(a):
boopoland napisał(a):Dlaczego przy filmach nie ma kategorii dramat?

Dodałem do listy zadań. Powinno zostać zrealizowane dosyć szybko.

I już jest zrobione :)
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez Ananka » 5 cze 2012, o 07:11

1. podzielić wiadomości w inboxie na wysłane i odebrane.

2. Da się ustawić, żeby nie wyskakiwały powiadomienia w okienkach na portalu? Bo odznaczyłam w ustawieniach powiadomień informację o dodawaniu do schowka, a dziś wchodzę i jak mam 30 książek dodanych na portalu i kilka osób chce każdą.. to musiałam usuwać niebotyczną listę wyskakujących okienek z komunikatem o przechowywaniu moich pozycji. Każdą oddzielnie, bo zbiorczo tego skasować nie szło.

3. Fajnie by było mieć opcję bezpośredniego kierowania do danego posta na forum/OSTATNIego POSTa napisanego w danym dziale poprzez klikanie białego kwadracika obok nicka użytkownika, który napisał OSTATNI POST. Póki co przekierowuje na stronę z tym postem, ale nie do konkretnego miejsca na tej stronie i trzeba przewijać w dół.
Ostatnio edytowano 22 lip 2012, o 20:01 przez Ananka, łącznie edytowano 1 raz
Ananka
 
Posty: 287
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 22:12

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez ziraelka » 14 cze 2012, o 10:41

Mam pytanie dotyczące schowka. Czy dałoby się dodać do tabelki w schowku rubrykę "Uwagi" lub coś w tym stylu. Mi osobiście coś takiego by się przydało, bo w moim schowku zawsze jest sporo rzeczy, a mam wobec nich różne zamiary i nie mogę w żaden sposób ich pooznaczać. I jeszcze czy dałoby się tak zmienić sposób wyświetlania przedmiotów w schowku, żeby była widoczna data wystawienia do wymiany, nie ukrywam, że chodzi mi o ułatwienie śledzenia przedmiotów w związku z promocją na przedmioty wystawione pół roku wcześniej.
Serdecznie pozdrawiam
ziraelka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 8 wrz 2011, o 13:15

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez admin » 14 cze 2012, o 14:06

Ananka napisał(a):1. podzielić wiadomości w inboxie na wysłane i odebrane.

Tego raczej zrobić się nie da bez całkowitej zmiany koncepcji prezentowania wiadomości. W tej chwili wiadomości pokazywane są w formie konwersacji bez rozdzielania na wysłane i odebrane.

Ananka napisał(a):2. Da się ustawić, żeby nie wyskakiwały powiadomienia w okienkach na portalu? Bo odznaczyłam w ustawieniach powiadomień informację o dodawaniu do schowka, a dziś wchodzę i jak mam 30 książek dodanych na portalu i kilka osób chce każdą.. to musiałam usuwać niebotyczną listę wyskakujących okienek z komunikatem o przechowywaniu moich pozycji. Każdą oddzielnie, bo zbiorczo tego skasować nie szło.

Poprawę mechanizmu wyświetlania powiadomień on-line wpisuję na listę zadań do zrobienia.

Ananka napisał(a):4. Nie działa mi wprowadzanie automatyczne, po tytule książki. Nie ma guzika "Tak, to jest to". Zawiesiło mi się wczoraj i po ponownym zalogowaniu nadal był widoczny ten błąd.

Po wpisaniu tytułu i naciśnięciu "Szukaj" wyświetla się tablica z propozycjami, które zostały znalezione. Należy kliknąć na wybrany wiersz i dopiero wtedy wyświetlą się dokładne dane tej pozycji oraz przycisk "Tak, to jest to".
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez admin » 14 cze 2012, o 14:06

ziraelka napisał(a):Mam pytanie dotyczące schowka. Czy dałoby się dodać do tabelki w schowku rubrykę "Uwagi" lub coś w tym stylu. Mi osobiście coś takiego by się przydało, bo w moim schowku zawsze jest sporo rzeczy, a mam wobec nich różne zamiary i nie mogę w żaden sposób ich pooznaczać. I jeszcze czy dałoby się tak zmienić sposób wyświetlania przedmiotów w schowku, żeby była widoczna data wystawienia do wymiany, nie ukrywam, że chodzi mi o ułatwienie śledzenia przedmiotów w związku z promocją na przedmioty wystawione pół roku wcześniej.
Serdecznie pozdrawiam

Dodaję temat na listę zadań do zrobienia.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i Sugestie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron