Czekamy na Wasze opinie

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat funkcjonowania serwisu oraz podać wszelkie sugestie dotyczące usprawnień lub zmian

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez admin » 17 cze 2014, o 11:31

Ananka napisał(a):Czy w zleceniach sprzedaży finciaków na giełdzie można by było EDYTUJ obok USUŃ zamieścić? Żeby nie trzeba było usuwać zlecenia i wystawiać nowego za każdym razem, bo tylko chce się zmienić kurs.
:)

To akurat było jak najbardziej celowe i chyba nie ma sensu tego zmieniać - szczególnie w przypadku planów rezygnacji z giełdy.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez oopsiak » 30 cze 2014, o 11:57

Wchodzę sobie w "moje przedmioty" i widzę, że są pododawane do schowków. Często nie przez 1 osobę, ale 5 czy 8. Są dodane i nic. Rozumiem - sama dodaję, żeby nie zapomnieć i ewentualnie kiedyś nabyć, ale nie w najbliższej przyszłości, tylko kiedyś tam... No ok, ale skoro te 5 czy 8 osób dodało mój przedmiot do schowka, to znaczy, że chyba jest w miarę fajny, tak? Więc gdyby go trochę popromować, prawdopodobnie ktoś się na niego w końcu skusi.

Mam możliwość promowania przedmiotu, ale być może nie mam akurat punktów. Albo ściubię punkciki na jakiś przedmiot. Albo uważam, że w danej kategorii jest tak dużo promowanych przedmiotów, że mój będzie mieć zbyt małą zauważalność.

ERGO - POMYSŁ:

Utworzenie
(w ramach każdej z kategorii lub ot tak, gdzieś) podstrony HOT (najwięcej razy dodane do schowka), gdzie byłoby wyróżnione po 10 produktów na kategorię albo 20/30/ileś ze wszystkich kategorii razem. Wydaje mi się, że mogłaby być dość duża rotacja tych przedmiotów, bo skoro są atrakcyjne i przyciągające uwagę, łatwiej byłoby się zebrać i kupić, żeby nikt nie zrobił tego przede mną.

Jedyna moja obawa to taka, czy nie zrobiłaby się kula śnieżna - bo ludzie dalej tylko dodawaliby te przedmioty do schowka...
oopsiak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 6 cze 2013, o 17:58

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez admin » 1 lip 2014, o 09:59

W nowej wersji aplikacji zmieni się sposób prezentowania przedmiotów na stronie głównej. W każdej kategorii zaprezentowanych zostanie 5 przedmiotów z największą liczbą "lajków". Być może w przyszłości pojawi się również dodatkowy sposób sortowania przedmiotów prezentowanych na listach poszczególnych kategorii uwzględniający właśnie liczbę "lajków" - to mogłoby funkcjonować na zasadzie czegoś w rodzaju proponowanej podstrony "hot".

Jeśli chodzi o przedmioty wyróżnione, to będą one prezentowane na stronach z listami poszczególnych kategorii. Zrezygnujemy również z ograniczenia dotyczącego liczby jednocześnie pokazywanych przedmiotów wyróżnionych - w tej chwili pokazywane są jednocześnie tylko 4 przedmioty wyróżnione, które są losowane co godzina ze zbioru wszystkich przedmiotów wyróżnionych w danej kategorii.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez nelly070707 » 2 lip 2014, o 12:52

A już wiadomo kiedy to nowe wyczekiwane przyjdzie do nas? :oops:
nelly070707
 
Posty: 311
Dołączył(a): 11 sie 2011, o 11:27
Lokalizacja: Lubin

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez admin » 2 lip 2014, o 14:35

Pracę wciąż trwają ale widać już światełko w tunelu.

W związku z tym, że zmian będzie dużo (zarówno wizualnych jak i funkcjonalnych) planuję najpierw udostępnić wersję testową i zaprosić do testowania chętnych użytkowników. Będzie to również okazja do zarobienia paru punktów ponieważ za każdy znaleziony i zgłoszony błąd będziemy wypłacać umówioną liczbę punktów. Szczegóły już niedługo...
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez Ananka » 2 lip 2014, o 19:35

Będzie to również okazja do zarobienia paru punktów, ponieważ za każdy znaleziony i zgłoszony błąd będziemy wypłacać umówioną liczbę punktów.

OMG OMG OMG ja chcę! mam smykałkę do narzekania, naturalne uwarunkowania do wyłapywania byków ;) , ale na informatyce to ja się nie znam... No i pozostaje kwestia tego, co jest ważnym błędem, a co jest jedynie nadmiernym moim czepialstwem (do którego jak pisałam wyżej mam mega predyspozycje...)... Ale czego się nie zrobi dla korzyści! :ugeek:
A jak się te błędy będzie się zgłaszało? tu na forum normalnie w poście? I każdy błąd to punkty? <podniecona wyzwaniem>
:mrgreen:
Ogłosisz na forum czy np. w wiadomości mailowej też, że zapraszasz do nowej wersji portalu? Wolałabym info na maila o starcie:)
W ogóle szkoda, że na maila nie przychodzą ważne ogłoszenia zamieszczane przez Pana Admina na forum.
Ananka
 
Posty: 287
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 22:12

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez povc12 » 5 lip 2014, o 14:50

Ja też byłbym chętny do testowania :) Zmiany zapowiadają się bardzo, ale to bardzo ciekawie :) Dobrze, że finta się tak rozwija i przyciąga nowych użytkowników. U mnie w końcu się ruszyło. Przez kilka miesięcy nikt nic nie pobierał, a teraz w końcu udało mi się zdobyć punkty na kilka książek, które chciałem pobrać i już je pobrałem. Wczoraj się obroniłem i zachęcony w ten sposób do wymian zrobię przegląd biblioteczki i dodam kolejne książki. Uważam, że pomysł z lepszym prezentowaniem książek wyróżnionych lub takich, które są w schowkach wielu osób jest świetny. Wyróżnianie jednak działa. Miałem kiedyś wątpliwości, czy jest skuteczne, ale jak się zdarzyło 3 razy, że zaraz po wyróżnieniu 3 książki, które były dodane przeze mnie dawno zeszły, to teraz już nie wątpię w sensowność wyróżniania, jednak i tak szkoda mi na nie punktów, bo przy moim tempie ich zbierania są na wagę złota. Wyróżniam książki jak sypnie mi się więcej punktów, czyli raz na jakiś czas wyróżniam z 5 książek. Co do schowków - bywało, że 5 osób miało moje książki w schowkach przez długi czas. Ja nie dodaję do schowków wielu książek, bo jestem realistą. Dodaję tylko priorytetowe. Nie widzę sensu dodawania nie wiadomo ilu książek do schowka, skoro czekam na prawdę długo, aż uzbieram punkty na każdą z moich priorytetowych do pobrania książek. Zazwyczaj mam po 4-6 książek w schowku. Jak go opróżnię, bo je pobiorę, to dodaje następne dopiero.
povc12
 
Posty: 46
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 15:27

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez oopsiak » 23 lip 2014, o 15:49

Przeglądam książki i znalazłam jeszcze jedną rzecz do poprawy, tylko nie wiem, w którą stronę.
Obrazek
W Audiobookach, na 34 pozycje, jest tylko jedna w formacie "audio CD" i 8 "w twardej oprawie". 24 nie mają żadnego formatu :roll:

Obrazek
Z kolei ze wszystkich 11 "audio CD" kilka nie ma albo mają inaczej określony gatunek.

To tak obok czasopism, które są rozbite na dwa miejsca - do zastanowienia :)
Ja chyba skłaniałabym się ku usunięciu gatunku Audiobooki i zaznaczaniu opcji "audio CD"
oopsiak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 6 cze 2013, o 17:58

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez Ananka » 25 lip 2014, o 02:03

zauważyłam, że nad dokonaną transakcją, nad wystawianiem komentarza widnieje pole Prywatna notatka do transakcji
"Informacja zapisana w tym polu będzie widoczna tylko dla wystawiającego.

Możesz zapisać tutaj swoje prywatne notatki, informacje dotyczące tej transakcji, ustalenia z zamawiającym, itp."


Ale nowość! ;p WOW. Nie wiem czy ktoś wnioskował o to narzędzie i jest na życzenie. pewnie niektórym się przyda. Ale nie miałam o nim pojęcie i takie zwidy w środku nocy, heh
Ananka
 
Posty: 287
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 22:12

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez admin » 25 lip 2014, o 10:06

oopsiak napisał(a):Przeglądam książki i znalazłam jeszcze jedną rzecz do poprawy, tylko nie wiem, w którą stronę.

Faktycznie, trzeba to będzie jakoś ujednolicić.

Ananka napisał(a):Ale nowość! ;p WOW

To jest już od dość długiego czasu, chyba ponad rok :)
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i Sugestie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron