Czekamy na Wasze opinie

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat funkcjonowania serwisu oraz podać wszelkie sugestie dotyczące usprawnień lub zmian

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez admin » 5 lip 2012, o 08:19

Książka ma atrybut "Format" a w nim oprócz takich opcji jak miękka i twarda okładka są również "audio cd" i "mp3 cd". Przy okazji chciałbym przypomnieć, że audiobooki można oddawać wyłącznie na oryginalnym nośniku, czyli płycie. Jeśli audiobook został nabyty w wersji elektronicznej, tzn bez nośnika, to nie może być odsprzedany.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez anika13 » 5 lip 2012, o 11:14

Dzięki,zapomniałam o tej opcji:)
anika13
 
Posty: 42
Dołączył(a): 23 lut 2012, o 12:02

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez admin » 11 lip 2012, o 14:25

boopoland napisał(a):Możliwośc wyszukiwania przedmiotów na listach Przedmioty oddawane/Przedmioty przyjmowane - teraz, żeby dotrzec do pozycji wysłanej/pobranej np. w lutym muszę szukac po stronach, a taki 'dynks' jak np. przy liście moich przedmiotów bardzo by się przydał

Właśnie przed chwilą pojawiła się możliwość wyszukiwania w przedmiotach oddawanych/przyjmowanych w tablicy zawierającej transakcje zamknięte.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez boopoland » 12 lip 2012, o 14:12

Dziękuję bardzo :)
Klikamy, pomagamy - Humanitarni
boopoland
 
Posty: 110
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 17:46
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez boopoland » 26 lip 2012, o 08:29

Nadal dosyc boleśnie, niestety, odczuwam brak możliwości wyszukiwania na ogólnej liście transakcji. Znalezienie pozycji na A lub B jeszcze znoszę, ale np. na P, nie ma szans. Odpadam.
Tak tylko przypominam ;)

Natomiast, zauważam potrzebę wprowadzenia dodatkowej informacji przy dodawaniu filmów - mamy EAN, tytuł, nośnik, ale nie ma opakowania, a kiedy ktoś nie dodaje obrazku ani nie napisze, że film jest z gazety, a w dodatku doda zdjęcie innej wersji niż wystawia, łatwo o nieporozumienie.
Zresztą, sama dostałam już pytanie - czy wystawiany przeze mnie film jest w plastikowym opakowaniu [chociaż w opisie było, że to tekturowa książeczka plus film], bo nie każdy zwraca uwagę na nasze dopiski.
Tak tylko, znowu, głośno myślę.
Pozdrawiam,
Ola
Klikamy, pomagamy - Humanitarni
boopoland
 
Posty: 110
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 17:46
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez admin » 30 lip 2012, o 13:11

Oba tematy, tj wyszukiwanie w zawartych już transakcjach oraz atrybut opisujący opakowanie filmu, wprowadzam na listę zadań do zrobienia.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez admin » 9 sie 2012, o 14:42

Pojawił się już nowy atrybut opisujący film o nazwie "Opakowanie" z dwoma opcjami do wyboru: pudełko i koperta.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez boopoland » 14 sie 2012, o 17:13

admin napisał(a):Pojawił się już nowy atrybut opisujący film o nazwie "Opakowanie" z dwoma opcjami do wyboru: pudełko i koperta.

Super :)

Ostatnio, przynajmniej u mnie, przy dodawaniu książki, nie zaznacza się automatycznie 'Jeden autor':
Obrazek

I chyba Właśnie to skutkuje tym, że od kilku dni pojawiają się książki bez podanego autora. Pewnie to jest moja fanaberia, ale drażni mnie to niesamowicie. :oops:
W każdym razie, można zrobic tak, że nie da się udostępnic książki bez podania autora?

I jeszcze jedno.
Wiadomo, że ceny są subiektywne, ale czy nie można wprowadzic obligatoryjnego wysyłania listem poleconym przedmiotów wycenionych na, powiedzmy, 300 punktów. Adminie? ;)
Może tylko ja tak czuję, ale kiedy mam pobrac książkę czy inną rzecz za mnóstwo punktów z jedyną opcją 'list zwykły', to wolę zawinąc się i nie ryzykowac.
Nauczona własnym doświadczeniem oczywiście ;)

Mam nadzieję, że nie tylko ja jestem taka czepialska, a inni się po prostu kamuflują ;)
Pozdrawiam serdecznie,
boop
Klikamy, pomagamy - Humanitarni
boopoland
 
Posty: 110
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 17:46
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez Ananka » 14 sie 2012, o 17:20

mam pobrac książkę czy inną rzecz za mnóstwo punktów z jedyną opcją 'list zwykły', to wolę zawinąc się i nie ryzykowac.
Możesz przecież poprosić wystawiającego na PW o nadanie ci listu poleconego i/lub dać mu te 20-30 punktów za to [Lista znajomych/przelej punkty].
Poza tym jeśli nie było opcji "list polecony" do wyboru, to admin ci odda punkty, także nic nie tracisz.

Faktycznie wiele nowych wystawień jest bez autora. Też to zauważyłam. Co zauważyłam, to dziewczynom powiedziałam na PW i poprawiły. I czego się dowiedziałam? Otóż adminie szumsa zgłosiła taki błąd i go sprawdziłam i ma rację!:
teraz jak sie wyszuka ksiazke wszystkie dane są a gdy zaznaczasz "to ta ksiażka" to autor znika. chyba cos sie zepsuło.
Ananka
 
Posty: 287
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 22:12

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez boopoland » 14 sie 2012, o 19:02

1. U mnie "błąd" z autorem pojawia się nawet przy dodawaniu książek, których danych jeszcze nie ma w bazie.

2. Nie podoba mi się to po prostu i tylko wyrażam swoją opinię o wysyłaniu zwykłym - w końcu temat to "Czekamy na Wasze opinie".
Jasne, że napisac i poprosic mogę, ale nie lubię i nie będę tego robic. Nie jest to dla mnie jakieś super rozwiązanie polegające na tym, że mam prosic i dopłacac, no po prostu nie jest.

Pozdrawiam
Klikamy, pomagamy - Humanitarni
boopoland
 
Posty: 110
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 17:46
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i Sugestie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron