Czekamy na Wasze opinie

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat funkcjonowania serwisu oraz podać wszelkie sugestie dotyczące usprawnień lub zmian

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez admin » 22 lut 2012, o 10:29

Efekt z zielonymi napisami na przyciskach jest niezamierzony i jest wynikiem jakiegoś błędu. Czy mogę prosić o przysłanie zrzutu ekranu? Zrzut ekranu można łatwo wysłać wchodząc na zieloną pomoc po lewej stronie ekranu. Po otworzeniu się okienka zaznaczyć należy "Załącz zrzut ekranu bieżącej strony".
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez Lutka » 24 lut 2012, o 15:25

U mnie też po dodaniu książki lub po zaakceptowaniu zmian po edycji - komunikat zatwierdzający wyświetla się na zielono. Myślałam, że tak ma być :)
Autorska biżuteria ze srebra i kamieni
www.tiliapracownia.pl
Lutka
 
Posty: 18
Dołączył(a): 10 sty 2012, o 13:47

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez admin » 24 lut 2012, o 16:48

Tu nie chodziło o komunikat po edycji przedmiotu tylko napisy na przyciskach (pokazane na załączonym obrazku)
Załączniki
Customer request report-164525.png
Customer request report-164525.png (145.32 KiB) Przeglądane 9968 razy
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez boopoland » 25 lut 2012, o 10:23

Piszę tutaj, bo nie widzę potrzeby zakładania nowego wątku. Mianowicie... Dostałam dzisiaj w nocy (1:30) taką wiadmośc:
Przypominamy, że przedmiot XXX nie został do tej pory oznaczony jako "odebrany".

a że od tej osoby pobrałam 3 pozycje, to dostałam 3 maile ponaglające
Serio? Przedmiot został wysłany dopiero 23 lutego i już się mnie ponagla o potwierdzenie odbioru? Zwłaszcza, że czas wysyłki był, powiedzmy, późniejszy niż deklarowany?
Nie wiem czy to już interwencja "admińska", czy też dopiero wysyłającego użytkownika, ale serio, trochę rozwagi. Strasznie się zirytowałam, bo niestety, rzadko mi się zdarzyło, by wysyłki - poza kurierskimi - docierały do mnie już na dzień po oznaczeniu wysyłki.

I tutaj moje pytanie - czy można to jakoś rozwiązac, ograniczyc czasowo, np. jeśli w ciągu 7 dni roboczych od oznaczenia wysyłki jako wysłana (strasznie to brzmi, wiem) przedmiot nie dotrze do odbiorcy, dopiero wtedy można go ponaglac?
A może tę wiadomośc mam traktowac jako zwykły spam?
Pozdrawiam serdecznie
Klikamy, pomagamy - Humanitarni
boopoland
 
Posty: 110
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 17:46
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez admin » 25 lut 2012, o 21:29

Postaramy się uporządkować mechanizm wysyłania powiadomień mailowych. Ostatnia rzecz, której byśmy chcieli, to irytowanie naszych użytkowników spamem.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez admin » 28 lut 2012, o 10:11

gosiaw napisał(a):Natomiast co to intuicyjności. Może to tylko mój problem, ale dłuższy czas zastanawiałam się gdzie tu jest RSS z nowymi przedmiotami. Wydawało mi się niemożliwe, żeby tej funkcjonalności nie było w serwisie, widziałam potem czyjś post na forum na temat RSSa i w końcu jak się przyjrzałam to znalazłam. Ale samo to w oczy mi się nie rzuciło jakoś.

Macie jakieś sugestie, gdzie powinien być umiejscowiony link (ikona) do RSSa żeby była bardziej widoczna?
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez Akwilla » 28 lut 2012, o 12:15

Na głównej stornie ikonki koło napisów "książki", "filmy" itd.?
Akwilla
 
Posty: 19
Dołączył(a): 29 cze 2011, o 21:19

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez admin » 28 lut 2012, o 18:06

Poprawiłem skrypt wysyłający powiadomienia o nieodebranych przedmiotach. Teraz powiadomienie takie wysyłane jest po 7 dniach od zmiany statusu na "wysłany" jeśli do tego czasu status nie został zmieniony na "odebrany".
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez boopoland » 28 lut 2012, o 21:41

admin napisał(a):Poprawiłem skrypt wysyłający powiadomienia o nieodebranych przedmiotach. Teraz powiadomienie takie wysyłane jest po 7 dniach od zmiany statusu na "wysłany" jeśli do tego czasu status nie został zmieniony na "odebrany".

dziękuję za szybką reakcję. :)
Klikamy, pomagamy - Humanitarni
boopoland
 
Posty: 110
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 17:46
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez delvet » 5 mar 2012, o 12:13

Przeglądając Forum zauważyłam, że w wyświetla mi się jakiś wpis, którego po wybraniu danego tematu nie ma w treści.
Np. dziś w temacie Ogłoszenia jest zamieszczona jakaś wypowiedź admina z godz. 9,25

Ogłoszenia
33 Wątki 649 Posty Ostatni post przez admin 05 mar 2012 09:25

gdy wejdę w ten temat nie ma żadnego wpisu z dnia dzisiejszego.
delvet
 
Posty: 243
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 08:42

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i Sugestie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron