Czekamy na Wasze opinie

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat funkcjonowania serwisu oraz podać wszelkie sugestie dotyczące usprawnień lub zmian

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez nelly070707 » 16 sie 2012, o 09:49

WyjatkowaRegula napisał(a): Czy zwrot dotyczył wartości książki czy jedynie kosztów przesyłki?

zwrócili za wszystko, podałam wartość przesyłki + koszty wysyłki.
nelly070707
 
Posty: 311
Dołączył(a): 11 sie 2011, o 11:27
Lokalizacja: Lubin

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez czupirek » 19 sie 2012, o 10:13

Myślę, że fajnie byłoby wyeksponować trochę bardziej przedmioty możliwe do pobrania w promocji "za pół ceny". Mam tu na myśli takie możliwości:

  1. przede wszystkim link na stronie głównej. W tej chwili jedynym znanym mi sposobem dojścia do tej strony jest link na forum, w jednym z dwóch pozamykanych wątków. Trzeba się trochę naszukać, żeby tam trafić.
  2. specjalne oznaczanie przedmiotów dostępne po zalogowaniu dla użytkowników, którzy zweryfikowali swoje konto (jako że promocja dostępna jest właśnie dla takich użytkowników)
    • ikonki na listach przedmiotów (zarówno dla przedmiotów wystawionych dawniej niż pół roku, jak i dla tych, gdzie wystawiający ma mniej niż 5 transakcji)
    • ikonki w schowku
  3. ewentualne oznaczenie dla pozostałych, że przedmiot spełnia warunki promocji (z zachętą typu "zobacz, jak dostać ten przedmiot za pół ceny" i z linkiem do strony z opisem promocji)

Jeśli ze względów wydajnościowych sprawdzanie liczby transakcji wystawiającego byłoby zbyt dużym obciążeniem dla serwisu, można ograniczyć się tylko do tych wystawionych pół roku temu. Zawsze coś. ;-)
czupirek
 
Posty: 10
Dołączył(a): 8 sie 2011, o 18:28

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez kornwalia » 20 sie 2012, o 10:09

Mam problem z korzystaniem z finty w telefonie. Internet przeglądam Operą mini, niestety, strona finty nie jest do końca przystosowana do wyświetlania na smartfonach. Np., nie można zamknąć powiadomień (są po lewej stronie, ucięte, więc nie widać krzyżyka), jeśli zaloguję się na smartfonie, to potem na PC już mnie wylogowuje, choć jestem jako zapamiętaj mnie. Opcja "zapamiętaj mnie" na telefonie: nie można jej po prostu zaznaczyć, tylko załaduje ponownie stronę, dopiero potem można kliknąć "zaloguj", co wydłuża całą czynność. I najważniejsze: nie można kliknąć na transakcje otwarte (przedmioty oddawane), żeby zobaczyć dane do wysyłki.
kornwalia
 
Posty: 22
Dołączył(a): 1 mar 2012, o 11:08

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez admin » 24 sie 2012, o 11:59

czupirek napisał(a): [...] fajnie byłoby wyeksponować trochę bardziej przedmioty możliwe do pobrania w promocji "za pół ceny" [...]

Sukcesywnie będziemy wdrażać nowe funkcjonalności dotyczące promocji. Będą to m.in.
  • ikonka na stronie ze szczegółami wystawianego przedmiotu informująca o tym, że przedmiot objęty jest rabatem
  • ikonka na liście w schowku użytkownika informująca o tym, że przedmiot objęty jest rabatem
  • informacja o promocjach na stronie głównej portalu
  • dodatkowa funkcjonalność ułatwiająca wyszukiwanie przedmiotów objętych rabatem

kornwalia napisał(a):Mam problem z korzystaniem z finty w telefonie. Internet przeglądam Operą mini [...]

Niestety, ze wstydem muszę przyznać, że działanie aplikacji nie było testowane na mobilnych przeglądarkach. Wraz z rosnącym udziałem mobilnych odwiedzin finty będziemy musieli przetestować aplikację m.in na Operze mini oraz poprawić wszystkie występujące tam problemy. Nie mogę niestety podać dokładnych terminów, kiedy zostanie to zrobione.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez boopoland » 31 sie 2012, o 11:18

Mam taką propozycję - czy można dodac jeszcze jeden 'stan przedmiotu'. Chyba warto by było pomiędzy dobry i zniszczony dodac przeciętny?
Klikamy, pomagamy - Humanitarni
boopoland
 
Posty: 110
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 17:46
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez Ananka » 12 wrz 2012, o 18:43

Co ja widzę! Przypadkowo na ten znaczek trafiłam, bo jeszcze nie każdy dawno wystawiony przedmiot go ma :) Czasami informacja zapisana pod ceną nieco nachodzi na "Zasięg wysyłki" i graficznie się to zlewa, ale jestem bardzo zadowolona ze zmian. I jeszcze BARDZO podoba mi się wizualnie i graficznie i treściowo uwaga o niezaznaczeniu listu poleconego w formie wysyłki. Naprawdę ładnie to jest zrobione teraz!
Załączniki
rrrrrrr.jpg
No proszę!!!
rrrrrrr.jpg (21.68 KiB) Przeglądane 10650 razy
Ananka
 
Posty: 287
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 22:12

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez delvet » 12 wrz 2012, o 22:58

Ananka napisał(a):Co ja widzę! Przypadkowo na ten znaczek trafiłam, bo jeszcze nie każdy dawno wystawiony przedmiot go ma :) Czasami informacja zapisana pod ceną nieco nachodzi na "Zasięg wysyłki" i graficznie się to zlewa, ale jestem bardzo zadowolona ze zmian.


Pomysł super.
A ja trafiłam na książkę oznaczoną, że jest za 50%, niestety jej właściciel ma już na koncie 5 pobrań :| ,
co wyklucza tą książkę wg. regulaminu do pobrania jej za połowę "ceny".
delvet
 
Posty: 243
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 08:42

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez delvet » 12 wrz 2012, o 23:06

gajga napisał(a):Witam!
Ja wręcz przeciwnie: mam bardzo dobre zdanie o Poczcie Polskiej (w kwestii NIE gubienia przesyłek). Od kilku lat wysyłam 99% przesyłek listem zwykłym. Na ponad 2000 transakcji (wysyłając i podbierając) tylko 5 nie trafiło do adresata. I to co ciekawe: dwie nie trafiły do Warszawy, jedna do Krakowa. Do mnie nie trafiły też dwie, ale wtedy jeszcze mieszkałam w Poznaniu. Czyżby to syndrom większych miast, większych urzędów?



Ku przestrodze !!!
Do Krakowa, Łodzi, Warszawy i Szczecina zalecam, aby wysyłać tylko listy polecone.
PP w tych miastach najczęściej gubi przesyłki nawet te rejestrowane (polecone).
delvet
 
Posty: 243
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 08:42

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez Ananka » 13 wrz 2012, o 08:29

Rabaty są też przyznawane za rzeczy wystawione ponad pól roku temu. Czy tak było z tą książką? Czy możesz podać adres do tego przedmiotu?
Tutaj można przeczytać szczegóły dotyczące przyznawanie 50% opustów.
Ja już nie mogę doczekać się zmian i nowych funkcjonalności (podzielnie na podkategorie działu "INNE", przechodzenie od razu do pozycji umieszczonych na jakiejś tam konkretnej stronie, itd.). Ulepszenia na pewno będą cieszyć aktywnych finciarzy. Szata graficzna to mi się akurat podoba i jej bym nie zmieniała jakoś szczególnie. Ale te nowe funkcjonalności to mus!

A jak ten znaczek z obniżką jest zrobiony? Czy jak mamy do czynienia z nowym użytkownikiem i właśnie w tej sekundzie zamówiono odeń piątą rzecz, to znaczki z promocją na pozostałe jego przedmioty same automatycznie znikną? To musi być mądry mechanizm!


PS Warto post edytować zamiast pisać jednego pod drugim po paru minutkach.



Tak sobie wpadłam... Bo jeśli nie mogę zobaczyć KTO ma w schowku daną książkę i do niego napisać, to może przydałaby się taka opcja [czy nie?!] żeby wyskakiwały w uwagach książki o tym samym tytule (albo "podobne" albo tego samego autora) wystawione przez innych Wystawiających... Bo jak np. mam książkę X i widzę, że 6 osób ma ją w schowku, a przecież ta sama książka jest na fincie w 2 tańszych egzemplarzach, i tam nie ma zainteresowania!!!, to nie rozumiem dlaczego. Czy ludzie nie widzą, ze są jeszcze tamte książki? po co zamawiają najdroższą? Nie korzystają z wyszukiwarki?! A może gdyby weszli w książkę X i tam na dole pojawiłby się komunikat "Inne oferty z tą książką", to by mieli porównanie? No nie wiem./
Ananka
 
Posty: 287
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 22:12

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez delvet » 13 wrz 2012, o 18:01

PS Warto post edytować zamiast pisać jednego pod drugim po paru minutkach.

Dziękuję za informację. Edytować potrafię.
Uznałam, że nowy temat należy umieścić w nowym poście.
Czyżby to Ci przeszkadzało?

A jeżeli chodzi o tą książkę, o której pisałam poprzednio to podaję adres do niej
http://www.finta.pl/ksiazka.zwyczajny-facet-1.
Pomimo, że wystawiający ma już 5 książek oddanych, to znaczek "za 50%" nadal widnieje.
delvet
 
Posty: 243
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 08:42

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i Sugestie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron