wersja na telefon

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat funkcjonowania serwisu oraz podać wszelkie sugestie dotyczące usprawnień lub zmian

wersja na telefon

Postprzez kalio » 28 wrz 2011, o 15:50

Czy jest wersja strony finty na telefon? Pytam, bo chciałam dziś wejść z telefonu, ale może ja mam jakąś kiepską przeglądarkę w telefonie (z góry uprzedzam, że nie wiem, jaką), albo może na fincie można coś ustawić?
Bo co, jeśli w dzień pojawi się poszukiwana przeze mnie książka? Zapłaczę się.
W moim telefonie dziś wyglądało to tak, że było dokładnie wszystko jak na monitorze komputera, ale duuużo mniejsze. Nic nie widziałam.
kalio
 
Posty: 36
Dołączył(a): 11 maja 2011, o 18:29

Re: wersja na telefon

Postprzez admin » 28 wrz 2011, o 16:36

Finta projektowana była na minimalną rozdzielczość 1024x768. Na urządzeniach z wyświetlaczem o mniejszej rozdzielczości użycie serwisu może być znacznie utrudnione. Nie wiadomo też, czy wszystkie elementy serwisu będą poprawnie funkcjonować.

Najlepszym rozwiązaniem byłoby przygotowanie specjalnej, mobilnej, wersji interfejsu finty zaprojektowanego pod urządzenia z mniejszą rozdzielczością ekranu. Obawiam się jednak, że skala tego przedsięwzięcia jest stosunkowo duża i będziemy musieli poczekać na realizację takiego interfejsu. Być może gdy serwis się rozwinie i liczba użytkowników łączących się przez urządzenia mobilne się zwiększy, priorytet przygotowania nowego interfejsu również wzrośnie.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: wersja na telefon

Postprzez kalio » 28 wrz 2011, o 16:47

ja już na słowo "interfejs" zamknęłam oczy.
Nie rozumiem, o czym Ty do mnie rozmawiasz:)))
Znaczy zrozumiałam tyle - na razie nie da rady, tak?
kalio
 
Posty: 36
Dołączył(a): 11 maja 2011, o 18:29

Re: wersja na telefon

Postprzez kalio » 28 wrz 2011, o 20:44

Właśnie dowiedziałam się od Eland, że obraz w telefonie powiększa się dotykając ekranu. I to mi w zupełności wystarcza:)
Takie proste rozwiązanie.
kalio
 
Posty: 36
Dołączył(a): 11 maja 2011, o 18:29

Re: wersja na telefon

Postprzez admin » 29 wrz 2011, o 07:51

Cieszę się, że można używać serwisu przez komórkę w takiej postaci, w jakiej jest obecnie.

Kiedyś przygotujemy wersję przeznaczoną na komórki, która nie będzie wymagała powiększania.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07


Powrót do Opinie i Sugestie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron