Weryfikacja danych osobowych

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat funkcjonowania serwisu oraz podać wszelkie sugestie dotyczące usprawnień lub zmian

Weryfikacja danych osobowych

Postprzez ocelot » 6 wrz 2011, o 16:15

Postanowiłam zmienić swój adres zamieszkania z danych w profilu. W regulaminie czytam jednak, że owa zmiana pociągnie za sobą utratę statusu "użytkownik zweryfikowany".
W XXI wieku chyba warto by było wziąć pod uwagę ludzką mobilność ;) Niektórzy się przeprowadzają, niektórzy wyjeżdżają (np. na studia) i nie zawsze wiąże się to ze zmianą meldunku w dowodzie (a co za tym idzie ze zmianą danych na rachunku bankowym - co uniemożliwi weryfikację).
Oczywiście mogę funkcjonować z kontem niezweryfikowanym, jednak nie chce rezygnować z pewnych profitów z jakimi wiąże się posiadanie tego statutu (nie mówiąc już o tym, że za weryfikacje zapłaciłam), a wysyłanie maila z innym adresem po każdym pobraniu jest dość uciążliwe.
ocelot
 
Posty: 7
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 15:49

Re: Weryfikacja danych osobowych

Postprzez admin » 6 wrz 2011, o 16:30

Zgadzam się w 100 procentach i śpieszę donieść, że już od jakiegoś czasu pracujemy nad wprowadzeniem w profilu użytkownika adresu korespondencyjnego, którego zmiana nie będzie powodować utraty statusu konta zweryfikowanego. Funkcjonalność ta pojawi się najprawdopodobniej jeszcze w tym tygodniu.

Użytkownikom, którzy posiadali konto zweryfikowane i musieli z jakichś powodów zmienić adres, zwrócimy status konta zweryfikowanego (bez żadnych dodatkowych opłat) pod warunkiem, że adres "zameldowania" zostanie wpisany ponownie na taki, jaki był w momencie posiadania statusu "zweryfikowany". Na modyfikacje adresu korespondencyjnego dajemy pełną swobodę.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Weryfikacja danych osobowych

Postprzez ocelot » 7 wrz 2011, o 14:48

Cieszę się z takiej zmiany i oczekuję jej z niecierpliwością :)
ocelot
 
Posty: 7
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 15:49

Re: Weryfikacja danych osobowych

Postprzez susan » 23 wrz 2011, o 21:44

Chciałabym dowiedzieć się,jak postępują prace nad możliwością dodania adresu korespondencyjnego do profilu. Kiedy możemy spodziewać się wprowadzenia tego udogodnienia? :)
susan
 
Posty: 110
Dołączył(a): 10 sie 2011, o 20:09

Re: Weryfikacja danych osobowych

Postprzez admin » 24 wrz 2011, o 06:19

Aktualizacja serwisu nastąpi na początku przyszłego tygodnia - 26-27 września. Korzystając z okazji chciałem przeprosić za niedotrzymanie obiecanego terminu. Może pewną rekompensatą będzie wiadomość, że oprócz możliwości wprowadzania adresu korespondencyjnego pojawią się również inne nowości, m.in. edycja "O mnie", domyślne ustawienia formy i czasu wysyłki, dodana możliwość odbioru osobistego.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Weryfikacja danych osobowych

Postprzez admin » 26 wrz 2011, o 14:12

Miło mi poinformować, że pojawiła się już możliwość dodania adresu korespondencyjnego. Adres korespondencyjny wprowadzany jest na stronie edycji danych osobowych (menu Moje dane -> Dane osobowe).

Opis dodatkowej funkcjonalności, która pojawiła się w serwisie razem z adresem korespondencyjnym, zostanie udostępniony w innym wątku.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07


Powrót do Opinie i Sugestie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron