Zmiana zasad przydzielania rabatów

Re: Zmiana zasad przydzielania rabatów

Postprzez delvet » 3 lut 2015, o 16:27

admin napisał(a):Kolejna nowość związana z rabatami, która pojawi się już za jakiś czas, będzie polegała na losowaniu najbardziej popularnych przedmiotów (obserwowanych przez największą liczbę użytkowników), które zostaną objęte rabatem ograniczonym czasowo.


A może lepiej by było objąć rabatem te przedmioty, które nie są obserwowane przez użytkowników,
a które zalegają nam od 6 miesięcy na półkach?
Te najbardziej obserwowane wcześniej czy też później ktoś pobierze.
delvet
 
Posty: 243
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 08:42

Re: Zmiana zasad przydzielania rabatów

Postprzez Sophie_86 » 21 lut 2015, o 22:47

Admin wie ze jak kogoś nie ma pół roku i się nie pojawi po zamówieniu to rabatu nie bedzie musiał udzielać wiec to będą takie fikcyjne rabaty ale hipoteczne admin będzie sobie mógł dopisać zasługi aktywowania martwych kont :) a co z tego będzie miał przeciętny użytkownik?
Sophie_86
 
Posty: 16
Dołączył(a): 15 lip 2013, o 20:01

Re: Zmiana zasad przydzielania rabatów

Postprzez nelly070707 » 22 lut 2015, o 09:49

Sophie_86 napisał(a):...a co z tego będzie miał przeciętny użytkownik?

Przeciętnemu użytkownikowi Admin umożliwia wystawianie, dostęp do bazy i pobieranie wystawionych przez innych przeciętnych :) czy to za mało?
nelly070707
 
Posty: 311
Dołączył(a): 11 sie 2011, o 11:27
Lokalizacja: Lubin

Re: Zmiana zasad przydzielania rabatów

Postprzez delvet » 22 lut 2015, o 14:19

Może wreszcie użytkownicy, gdy im nie będą schodzić pozycje, będą wystawiać książki w cenach (punktach) realnych.
Zauważyłam książkę wystawioną za 380 pkt. (38 zł), którą na Allegro można kupić za 15 zł (z wysyłką listem poleconym).
A takich przypadków jest więcej. Paranoja.
delvet
 
Posty: 243
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 08:42

Re: Zmiana zasad przydzielania rabatów

Postprzez delvet » 22 lut 2015, o 14:24

Sophie_86 napisał(a): Jak kogoś nie ma pół roku i się nie pojawi po zamówieniu to rabatu nie bedzie musiał udzielać wiec to będą takie fikcyjne rabaty


Jest wiele osób, które się ostatni raz logowały tylko w momencie rejestracji.
Nie wystawiają nic, ewentualnie 3-4 przedmioty i cisza.
Zamówiłam od takiej osoby książkę, a ona stwierdziła, że jej już nie posiada.
I tak będzie w każdym przypadku.
delvet
 
Posty: 243
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 08:42

Re: Zmiana zasad przydzielania rabatów

Postprzez admin » 22 lut 2015, o 14:28

Sophie_86 napisał(a):admin będzie sobie mógł dopisać zasługi

Nie wiem, w jakim celu i dla kogo miałbym sobie "dopisywać zasługi"... Uaktywnianie użytkowników przyniesie korzyści wszystkim użytkownikom i przysłuży się rozwojowi portalu.
nelly070707 napisał(a):Przeciętnemu użytkownikowi Admin umożliwia wystawianie, dostęp do bazy i pobieranie wystawionych przez innych przeciętnych :) czy to za mało?

Dziękuję :)
delvet napisał(a):Może wreszcie użytkownicy, gdy im nie będą schodzić pozycje, będą wystawiać książki w cenach (punktach) realnych.

Też mam taką nadzieję :)

I jeszcze na koniec, w związku z rabatowy szaleństwem, chciałbym zamieścić oświadczenie:

Pragnę ostrzec wszystkich użytkowników, że zawieranie fałszywych transakcji stanowi naruszenie regulaminu i nosi silne znamiona wyłudzenia rabatu. W przypadku wykrycia takich transakcji będą wyciągane odpowiednie konsekwencje.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Zmiana zasad przydzielania rabatów

Postprzez gajga » 22 lut 2015, o 16:27

Po wprowadzeniu stałego przelicznika punktów na złotówki okazało się, że moje książki i inne rzeczy zrobiły się za drogie. Zdaję sobie z tego sprawę. Dlatego że mam tego bardzo dużo i nie mam czasu, żeby każdą rzecz przeceniać ([przy okazji odpadłyby rabaty) postanowiłam zrobić jakąś promocję. A że przeczytałam o końcu rabatów, zrobiłam dużą promocję: 5 książek (przy wspólnej wysyłce) to moje 50% zniżki. Chyba nie jest to sprzeczne z regulaminem. Sama jestem zaskoczona ilością oddawanych książek, bo do tej pory leżały sobie spokojnie nie budząc zainteresowania.
Co do planów, czy rabaty będą, czy ich nie będzie ja wciąż z finty korzystać będę i dziękuję za to, że jest! :)
gajga
 
Posty: 152
Dołączył(a): 8 paź 2011, o 17:08

Re: Zmiana zasad przydzielania rabatów

Postprzez anka7771 » 1 mar 2015, o 16:57

Rabaty na nowych zasadach już działają :

http://www.finta.pl/rabaty
http://www.finta.pl/przeceny


Jak dla mnie zbyt długo trwa obniżka do 50 % [obniżenie 0 1 pkt = 0,10 zł co 60 sekund 100 pkt= 100 min]
zdecydowanie dla cierpliwych i mających dużo czasu.
Życzę udanych polowań :))
anka7771
 
Posty: 26
Dołączył(a): 27 lut 2012, o 16:49

Re: Zmiana zasad przydzielania rabatów

Postprzez nelly070707 » 1 mar 2015, o 19:37

Podoba mi się :) trochę adrenaliny. A jeśli ktoś jest niezadowolony z istnienia takiego portalu i jego zasad polecam założenie swojego, na swoich warunkach.
Ostatnio edytowano 1 mar 2015, o 20:05 przez nelly070707, łącznie edytowano 1 raz
nelly070707
 
Posty: 311
Dołączył(a): 11 sie 2011, o 11:27
Lokalizacja: Lubin

Re: Zmiana zasad przydzielania rabatów

Postprzez anka7771 » 1 mar 2015, o 19:52

No cóż , myślę nie KTOŚ źle zrozumiał intencję mojej wypowiedzi :(
anka7771
 
Posty: 26
Dołączył(a): 27 lut 2012, o 16:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron