Nowa wersja serwisu - uruchomienie

Nowa wersja serwisu - uruchomienie

Postprzez admin » 17 gru 2014, o 11:27

W najbliższych dniach uruchomiana zostania nowa wersja serwisu. Poniżej lista najważniejszych zmian i nowych funkcjonalności dostępnych w nowej wersji serwisu:

Stała cena kupna i sprzedaży punktów!

Punkty będzie można kupić w cenie 0,10 zł za 1 pkt. Każdy użytkownik będzie mógł również sprzedać swoje punkty po stałym kursie wynoszącym 0.09 zł za 1 pkt. Tym samym giełda punktów jako taka przestanie funkcjonować. Wszystkie zlecenia sprzedaży punktów wystawione na giełdzie w momencie uruchamiania nowej wersji zostaną automatycznie wycofane i punkty zwrócone na konta użytkowników, którzy te zlecenia wystawili.

Póki giełda funkcjonuje w obecnej formie, potencjalni zainteresowani kupnem punktów mają ostatnią szansę na nabycie ich w niższej cenie. Po wejściu w życie nowej wersji serwisu, nie będzie można nabyć punktów taniej.

Propozycja kupna przedmiotu

Zainteresowany zamówieniem przedmiotu będzie mógł złożyć swoją propozycję ceny. Będzie to się wiązało z blokadą proponowanej liczby punktów (maksymalnie na 48 h) - żeby złożyć propozycję trzeba będzie posiadać proponowaną liczbę punktów, konieczne będzie również podanie wszystkich szczegółów związanych z zamówieniem (forma wysyłki, adres, itp). W momencie, gdy właściciel przedmiotu zgodzi się na propozycję, automatycznie zawarta zostanie transakcja wymiany. Jeśli właściciel przedmiotu odrzuci propozycję lub od jej złożenia minie 48 godzin, zablokowana punkty wrócą na konto użytkownika składającego propozycję.

Czarna lista

Jeśli dodasz kogoś na swoją czarną listę, będzie to skutkować tym, że nie będzie on mógł wysyłać do ciebie wiadomości ani zamawiać twoich przedmiotów, i odwrotnie - również ty nie będziesz mógł wysyłać wiadomości ani zamawiać przedmiotów użytkownika, którego dodałeś do czarnej listy

Lista znajomych

W nowej wersji serwisu będzie można w końcu dodawać użytkowników do listy znajomych.

Przedmioty obserwowane

Lista przedmiotów obserwowanych zastąpi obecny schowek. Dodanie przedmiotu do obserwowanych zostało maksymalnie uproszczone.

Przedmioty wyróżnione

Przedmioty wyróżnione przez użytkowników będą prezentowane wyłącznie na stronach poszczególnych kategorii - wyróżnione książki będę wyświetlane w kategorii Książki, filmy w kategorii Filmy, itd. W każdej kategorii będzie mogło być wyróżnionych jednocześnie nie więcej niż 20 przedmiotów.

Zmiana szaty graficznej

Szata graficzna serwisu został całkowicie przeprojektowana. Nowa wersja jest również "responsywna", tzn dostosowuje się do różnych szerokości wyświetlaczy, czyli powinna być dużo wygodniejsza w użyciu na urządzeniach mobilnych.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Nowa wersja serwisu - uruchomienie

Postprzez povc12 » 20 gru 2014, o 15:47

Jestem pod olbrzymim wrażeniem! Widać ogrom pracy włożony w przygotowanie nowej wersji portalu. Teraz właśnie dopasowuję (obniżam) ceny swoich przedmiotów, tak by odpowiadały realnej wartości zakupu punktów, czyli żeby jeden punkt równał się dziesięciu groszom i mam nadzieję, że to coś da, bo od dawna nikt nic ode mnie nie pobrał. Nowa wersja finty jest bardzo wygodna w użytkowaniu, a od strony wizualnej jest świetna. Cieszę się, że finta się tak rozwija. Do szczęścia brakuje mi tylko zakończenia się zastoju u mnie :D
povc12
 
Posty: 46
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 15:27

Re: Nowa wersja serwisu - uruchomienie

Postprzez wieczorem » 20 gru 2014, o 15:51

Co za bałagan i to tak z zaskoczenia?!!! Wchodzę dziś i nie mogę nic znaleźć. Jak odszukać ostatnio dodane książki? Jak odszukać ostatnio dodane przedmioty? Czy jest gdzieś podana godzina dodania przedmiotu? Dlaczego nie ma listy ostatnio dodanych przedmiotów?
wieczorem
 
Posty: 10
Dołączył(a): 29 cze 2012, o 09:04

Re: Nowa wersja serwisu - uruchomienie

Postprzez okruszek25 » 20 gru 2014, o 15:54

Rowniez jestem zaskoczona nowa wersja,ale i zadowolona - JEST SWIETNA. W koncu mozna dodawac znajomych do ulubionych i punkty sa adekwatne do realnych pieniedzy.

Szkoda,ze tych punktow nie mozna wyplacac na inne konto niz bankowe. Np paypal...
Nadal nie ma ikonki na telefon do sciagniecia.
okruszek25
 
Posty: 24
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 12:00

Re: Nowa wersja serwisu - uruchomienie

Postprzez okruszek25 » 20 gru 2014, o 15:56

wieczorem napisał(a):Co za bałagan i to tak z zaskoczenia?!!! Wchodzę dziś i nie mogę nic znaleźć. Jak odszukać ostatnio dodane książki? Jak odszukać ostatnio dodane przedmioty? Czy jest gdzieś podana godzina dodania przedmiotu? Dlaczego nie ma listy ostatnio dodanych przedmiotów?


Wcale nie z zaskoczenia, przeciez juz od kilku dni było wiadomoze uruchomi sie nowa wersja.
okruszek25
 
Posty: 24
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 12:00

Re: Nowa wersja serwisu - uruchomienie

Postprzez Inis » 20 gru 2014, o 16:04

povc12 napisał(a):Jestem pod olbrzymim wrażeniem! Widać ogrom pracy włożony w przygotowanie nowej wersji portalu. Teraz właśnie dopasowuję (obniżam) ceny swoich przedmiotów, tak by odpowiadały realnej wartości zakupu punktów, czyli żeby jeden punkt równał się dziesięciu groszom i mam nadzieję, że to coś da, bo od dawna nikt nic ode mnie nie pobrał. Nowa wersja finty jest bardzo wygodna w użytkowaniu, a od strony wizualnej jest świetna. Cieszę się, że finta się tak rozwija. Do szczęścia brakuje mi tylko zakończenia się zastoju u mnie :D

Podpisuję się pod tym obiema rękami :)
Inis
 
Posty: 109
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 09:27

Re: Nowa wersja serwisu - uruchomienie

Postprzez robur » 20 gru 2014, o 16:07

Całkiem ładnie :)
Przez chwilę nie byłem pewny czy jestem zalogowany, w większości serwisów zerkam do góry po prawej stronie ekranu :lol:
robur
 
Posty: 42
Dołączył(a): 10 lis 2012, o 19:29

Re: Nowa wersja serwisu - uruchomienie

Postprzez aleczka » 20 gru 2014, o 17:03

A dlaczego po zmianie ceny przedmiotu (wynegocjowanej u wystawiającego) przestaje obowiązywać 50% zniżka?
I też jestem zaskoczona nową szatą i jeszcze nie wiem, czy pozytywnie, ale może się przyzwyczaję :)
aleczka
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 sie 2013, o 19:17

Re: Nowa wersja serwisu - uruchomienie

Postprzez nelly070707 » 20 gru 2014, o 18:17

Jak dla mnie bardzo dużo szukania, przewijania strony, żeby dostać się do czegokolwiek. Teraz wszystko jest na dole, nie u góry. Pasek menu trzeba sobie rozwijać, żeby mieć dostęp do wszystkich swoich danych. Rankingu znaleziony, ale chyba nie ma już jego z ostatniego miesiąca :( cóż jak zawsze będą i zwolennicy i przeciwnicy. Ja póki co jestem na NIE. Oczywiście nie wycofam się w związku z tym z Finty. Proszę się nie zrażać cenami, można pisać w tej sprawie. Ja osobiście cen zmieniać nie będę, bo automatycznie przedmioty tracą rabat a te bez rabatu będą startowały z nową datą czyli znów trzeba będzie czekać pół roku. Każda edycja to tak jakby wystawienie od nowa. Dlatego ewentualne przeceny mogę robić przelewając punktu po potwierdzeniu odbioru.
nelly070707
 
Posty: 311
Dołączył(a): 11 sie 2011, o 11:27
Lokalizacja: Lubin

Re: Nowa wersja serwisu - zmiany w ocenie

Postprzez lalaland » 20 gru 2014, o 18:31

Hej
dlaczego po zmianie serwisu ocena moja zmienila sie z 5.0 na 4,9 ?
Po przejrzeniu wszystkich transakcj: Na 33 transakcje raz otrzymalam ocene 4 zamiast 5, W jaki sposob to daje 4,9?
pozdrawiam
lalaland
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 sie 2012, o 19:18

Następna strona

Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron