Prosimy o pomoc w promocji

Re: Prosimy o pomoc w promocji

Postprzez admin » 5 sie 2011, o 19:57

Jest niezmiernie wdzięczny :D Żeby jakoś okazać swoją wdzięczność z jednej strony, z drugiej strony natomiast żeby zrównoważyć punktami przyrost przedmiotów na rynku wymiany finty, chciałbym wręczyć Wam (enga i Draakhan) po 300 punktów.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Prosimy o pomoc w promocji

Postprzez Draakhan » 5 sie 2011, o 20:06

O, dzięki wielkie :). Nie spodziewałem się punktów za taką małą rzecz, więc tym bardziej miła niespodzianka :).
Draakhan
 
Posty: 88
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 17:07

Re: Prosimy o pomoc w promocji

Postprzez enga » 5 sie 2011, o 20:29

Ja tak, jak Draakhan mam :) Dzięki! :) Tym bardziej jest to miłe, że miałam już punkty tylko na 1 książkę, więc musiałabym sobie odmawiać tego i owego, a teraz znowu mogę pobierać. No i coś dorzucić czas, ale nie wiem, czy teraz, bo wyjeżdżam.
enga
 
Posty: 104
Dołączył(a): 30 kwi 2011, o 18:47

Re: Prosimy o pomoc w promocji

Postprzez duch_puszczy » 5 sie 2011, o 21:04

A mnie się udało przewalczyć fochy widgetu i wmontowałem go w mój blog: http://zacofany-w-lekturze.blogspot.com/ Jeśli nie będzie mulił strony, to zawiśnie na dłużej :D Muszę tylko powalczyć z kolorkami, bo się gryzą z layoutem bloga :mrgreen:
duch_puszczy
 
Posty: 78
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 20:25

Re: Prosimy o pomoc w promocji

Postprzez Korvo » 5 sie 2011, o 21:51

U mnie na blogu też już widget "wisi" i bardzo fajnie się prezentuje - http://zabookowany.blogspot.com/
Korvo
 
Posty: 29
Dołączył(a): 8 lip 2011, o 15:16

Re: Prosimy o pomoc w promocji

Postprzez admin » 5 sie 2011, o 22:04

Duchu puszczy, jest mi niezmiernie miło oglądać pierwsze realne zastosowanie widgeta :) Mam nadzieję, że nie będzie mocno obciążać strony (nie powinien bardziej niż widget "Lubię to" facebooka). Mam również nadzieję, że stosunkowo łatwo będzie można dopasować wymiary i kolorystykę.

Niniejszym chciałbym również wręczyć Duchowi puszczy nagrodę specjalną w postaci 500 punktów.

Przy okazji informacja dotycząca użycia widgeta na wordpress.com. Mimo, że widget posiada specjalnie przygotowany plugin do wordpressa, to nie można go użyć na blogach hostowanych na wordpress.com. Z powodów bezpieczeństwa wordpress.com uniemożliwia również użycie wklejanego kodu (blokowane są znaczniki iframe). W związku z tym, póki nie znajdziemy jakiegoś obejścia, widget może zostać użyty w wordpressie , do którego użytkownik ma bezpośredni dostęp umożliwiający instalację plugina lub użycie kodu z iframe.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Prosimy o pomoc w promocji

Postprzez admin » 5 sie 2011, o 22:08

Korvo, wielkie dzięki za drugie zgłoszenie widgeta. Z ogromną przyjemnością przesyłam 300 punktów.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Prosimy o pomoc w promocji

Postprzez duch_puszczy » 5 sie 2011, o 22:09

Dziękuję niezmiernie:) Liczę, że nie będzie mi wieszał strony, sprawdzę na różnych kompach:)
duch_puszczy
 
Posty: 78
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 20:25

Re: Prosimy o pomoc w promocji

Postprzez admin » 5 sie 2011, o 22:14

Chciałbym również wspomnieć o możliwości skonfigurowania widgeta tak, żeby pokazywał tylko przedmioty wybranego użytkownika (np właściciela bloga). Można również zmienić tytuł wyświetlany w nagłówku, jeśli w związku ze zmianą rozmiarów domyślny tytuł się nie mieści.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Prosimy o pomoc w promocji

Postprzez Draakhan » 6 sie 2011, o 07:07

Zachęcony dobrym przykładem również zainstalowałem widget na swoim blogu

I od razu mam kilka uwag:
- Przydałaby się możliwość ustawienia transparentnych kolorów
- Pierwsze co zrobiłem jak oglądałem widget na blogu ducha puszczy, to kliknąłem w logo finty. Nic się nie stało. Kolejne kliknięcie było w tytuł widgeta. Również nic się nie stało. Dopiero kliknięcie w tytuł książki pomogło :). Proponowałbym pod logo podpiąć linka do finty, a pod tytuł widgeta link do finty do strony z zawartością tego, co wyświetla się w widgecie, czyli np. w moim przypadku do listy moich książek.
- W src iframe'a jest coś takiego: pauseOnHover=false&pauseOnHover=true -> prawidłową wartością parametru jest ta druga wartość, nadmiarowy parametr można by usunąć
- Co by HTML był zgodny ze standardami W3c po wstawieniu widgeta, to przydałoby się zamienić '&' na '&'
Draakhan
 
Posty: 88
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 17:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron