Schowek i negocjacja ceny

Re: Schowek i negocjacja ceny

Postprzez enga » 6 wrz 2011, o 16:57

Ja właśnie negocjuję :) I jak na razie wrażenia bardzo pozytywne. Jak mi się coś nasunie w trakcie dalszych rozmów na myśl, to wrzucę info tutaj.
enga
 
Posty: 104
Dołączył(a): 30 kwi 2011, o 18:47

Re: Schowek i negocjacja ceny

Postprzez admin » 8 wrz 2011, o 11:15

Od tej chwili działa również powiadamianie właściciela przedmiotu o dodaniu jego przedmiotu do schowka przez innego użytkownika.

W przyszłości na stronie "Moje przedmioty" pojawi się również możliwość podglądu którzy użytkownicy aktualnie mają dany przedmiot w schowku oraz kto i ile punktów proponował za przedmiot.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Schowek i negocjacja ceny

Postprzez nutinka » 10 wrz 2011, o 20:10

admin napisał(a):Od tej chwili działa również powiadamianie właściciela przedmiotu o dodaniu jego przedmiotu do schowka przez innego użytkownika.


Czy dałoby się dorzucić do ustawień powiadomień możliwości odhaczenia mejli o dodaniu do schowka? Wyskakujące okienko w zupełności mi wystarcza, ten mejl to już drugi grzybek w barszczu. ;)
nutinka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 20 cze 2011, o 16:05

Re: Schowek i negocjacja ceny

Postprzez nutinka » 10 wrz 2011, o 20:14

admin napisał(a):właściciel przedmiotu może dodatkowo zaakceptować lub odrzucić propozycję. Akceptacja propozycji automatycznie zmienia cenę przedmiotu na proponowaną. Składający propozycję powiadamiany jest o akceptacji/odrzuceniu propozycji przez właściciela.


Zabrakło mi trzeciej opcji - częściowej zgody na zmianę ceny, ale na inną, pośrednią, za którą jestem gotowa oddać przedmiot.
nutinka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 20 cze 2011, o 16:05

Re: Schowek i negocjacja ceny

Postprzez admin » 10 wrz 2011, o 20:51

Jeśli chodzi o wyłączenie wysyłanie maili informujących o dodaniu do schowka, to jest to do zrobienia dość szybko. Postaramy się też dodać możliwość zmiany ceny na inną (nie koniecznie tę proponowaną przez składającego propozycję) żeby jeszcze bardziej usprawnić proces negocjacji.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Poprzednia strona

Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron