Finta rekrutuje

Finta rekrutuje

Postprzez admin » 23 mar 2012, o 11:13

Finta ogłasza nabór na konsultantów do obsługi czata. Oczywiście za poświęcony czas i zaangażowania oferujemy wynagrodzenie w naszej wirtualnej walucie czyli w punktach.

Oferujemy:

  • Nielimitowany czas pracy
  • Praca zdalna (np z domu)
  • Wynagrodzenie w punktach

Nasze wymagania:

  • Gotowość poświęcenia czasu i dostęp do internetu
  • Znajomość użytkowania programów typu instant messanger (np. Gadu-Gadu, Google Talk, Skype chat, itp.)
  • Doświadczenie i znajomość funkcjonowania serwisu finta.pl (mile widziany stosunkowo długi staż na fincie i/lub duża liczba przeprowadzonych wymian)
  • Wysoka kultura osobista

Trzech wybranych kandydatów będzie musiało przejść jeszcze dwutygodniowy okres próbny, po którym będziemy mogli uzgodnić wysokość wynagrodzenia.

Rozmowy kwalifikacyjne będą odbywać się przez czata na stronie serwisu więc wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt z administratorem właśnie za pomocą czata. Pytania można oczywiście zadawać również w tym wątku.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Finta rekrutuje

Postprzez delvet » 23 mar 2012, o 12:22

Witaj Adminie !!!

Zgłaszam swoją kandydaturę.
Mam multum czasu (zasłużona emerytura).
Znajomość obsługi Gadu-Gadu, Skypa.
A co do kultury osobistej, to nie mój zakres oceny,
o tym powinni zadecydować inni.
Czy są jakieś dodatkowe pytania odnośnie mojej osoby?
delvet
 
Posty: 243
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 08:42

Re: Finta rekrutuje

Postprzez admin » 24 mar 2012, o 21:28

Wszystkich zainteresowanych, a mam nadzieję, że znajdą się jeszcze jacyś, zapraszam do kontaktu z administratorem przez czata na stronie finty. Niestety nie jestem w stanie podać dokładnych godzin swojej dostępności na czacie. Zwykle są to dni robocze w godzinach między 10 a 17.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Finta rekrutuje

Postprzez Ledina » 24 mar 2012, o 23:23

Chętnie podjęłabym się takiej pracy. Przy komputerze spędzam kilka godzin dziennie, a kiedy nie siedzę przed nim, to i tak mam go włączonego wraz z GG więc wiem, kiedy ktoś do mnie napisze. Na Fincie nie jestem zbyt długu, bo dopiero czwarty miesiąc, ale wiem już co i jak oraz mam kilka pozytywnie przeprowadzonych wymian. W poniedziałek postaram się napisać na chacie. :P
Ledina
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 gru 2011, o 21:02

Re: Finta rekrutuje

Postprzez admin » 27 mar 2012, o 09:04

Jeśli swobodnie poruszasz się w serwisie finta.pl, potrafisz wyjaśnić innym zasady funkcjonowania serwisu (i masz odpowiednie pokłady cierpliwości), możesz poświęcić trochę swojego czasu (sam/sama decydujesz ile i kiedy), radzisz sobie z klawiaturą (i językiem polskim) - zostań konsultantem i operatorem czata. Wciąż czekamy na kadydatów!
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Finta rekrutuje

Postprzez admin » 27 mar 2012, o 16:39

Mamy już jedną konsultantkę na okresie próbnym ale rekrutacja trwa nadal. Jeśli chcesz rozmawiać na czacie z adminem a "odbierze" ktoś inny, poproś o przekierowanie. Chętnie porozmawiam z kolejnymi kandydatami.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Finta rekrutuje

Postprzez admin » 6 cze 2012, o 12:16

Podnoszę wątek ponieważ sprawa jest nadal aktualna.

Zainteresowanych proszę o kontakt ze mną (najlepiej przez prywatną wiadomość) w celu omówienia szczegółów.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Finta rekrutuje

Postprzez Soulmate » 23 lip 2012, o 17:06

Ja bardzo chętnie ale pewnie dopiero po wakacjach, bo najprawdopodobniej tam gdzie będę pracować i mieszkać nie będę mieć stałego dostępu do internetu...
Soulmate
 
Posty: 11
Dołączył(a): 16 sie 2011, o 15:50

Re: Finta rekrutuje

Postprzez admin » 23 lip 2012, o 20:05

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt po wakacjach, we wrześniu. Okres letni to dużo mniejsza liczba odwiedzin nowych użytkowników przez co zapotrzebowanie na usługi konsultantów też jest dużo mniejsze.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 2 gości

cron