Akcja porządkowania książek - można zarobić!

Re: Akcja porządkowania książek - można zarobić!

Postprzez nutkab » 28 sty 2012, o 00:04

Zrobione :). Mam tylko wątpliwość w jednej sprawie: język książki to język oryginału czy wydania? Zdaje się, że nie byłam konsekwentna :).
Pojawił się również inny problem - dwóch tłumaczy. Jeśli będzie ktoś szukał po tłumaczu, to może być trudne.
nutkab
 
Posty: 76
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 07:40

Re: Akcja porządkowania książek - można zarobić!

Postprzez izabellag » 28 sty 2012, o 10:54

admin napisał(a):
izabellag napisał(a):
admin napisał(a):Tutaj tylko 4 pozycje. Powód pewnie jak wyżej. Przelewam 12 punktów.


Nie uzupełniłam tylko pola "tłumaczenie" dla książki napisanej przez polskeigo autora:).

W http://www.finta.pl/ksiazka.pod-mocnym-aniolem brakuje atrybutu Format.



Poprawione- dzięki za zwrócenie uwagi:).
izabellag
 
Posty: 38
Dołączył(a): 13 lip 2011, o 09:33

Re: Akcja porządkowania książek - można zarobić!

Postprzez wazas » 28 sty 2012, o 13:15

Bardzo dziękuję za punkty, edytowałam kolejne 4 brakujące opisy (w przypadku książki Rozwiń swoją inteligencję nie jest podany tłumacz, tak też napisałam w opisie).
wazas
 
Posty: 177
Dołączył(a): 17 cze 2011, o 20:28

Re: Akcja porządkowania książek - można zarobić!

Postprzez raddek » 28 sty 2012, o 13:33

admin napisał(a):
raddek napisał(a):Zgłaszam uzupełnienie opisów - 34 (32? bo dwie mam wycofane, ale też uzupełniłem)

Mi udało się naliczyć zaledwie 24. Różnica jest znaczna więc wstrzymam się na razie z wypłatą. Proszę to jeszcze raz sprawdzić (atrybuty i czas dodania książki do bazy).


Znalazłem kilka brakujących wpisów, ale chyba nie dziesięć, ile teraz Wam wyjdzie to już niech tak będzie, wydaje mi się że wszystko poprawiłem.
Chyba że nie jest zaliczane jako gatunek: Literatura piękna.
raddek
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 11:32

Re: Akcja porządkowania książek - można zarobić!

Postprzez admin » 28 sty 2012, o 13:39

gajga napisał(a):Jeszcze kolejną stronę zrobiłam (10 sztuk) :)

Na obecną chwilę w bazie jest 29 książek spełniających warunki. Przelewam 87 punktów.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Akcja porządkowania książek - można zarobić!

Postprzez admin » 28 sty 2012, o 13:43

gajga napisał(a):Mam problem z "ugatunkowieniem" książek z serii Książki Wybrane. Tam są 4 różne gatunki, nieraz kryminał, romans i sensacja- co wybrać?
Poza tym brakuje mi kategorii "wojenna" to nie historia, nie zawsze literatura faktu.

W razie takich wątpliwości można chyba użyć gatunku "Literatura piękna". Jeśli przydałyby się jakieś dodatkowe gatunki, które nie znalazły się na liście, to proszę o propozycje.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Akcja porządkowania książek - można zarobić!

Postprzez admin » 28 sty 2012, o 13:48

nutkab napisał(a):Zrobione :). Mam tylko wątpliwość w jednej sprawie: język książki to język oryginału czy wydania? Zdaje się, że nie byłam konsekwentna :).
Pojawił się również inny problem - dwóch tłumaczy. Jeśli będzie ktoś szukał po tłumaczu, to może być trudne.

System wskazuje 14 pozycji spełniających warunki. Przelewam 42 punkty.

Atrybut "Język książki" to język w jakim wydana jest książka. W przypadku wielu tłumaczy trzeba chyba wpisać ich nazwiska w jednym polu.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Akcja porządkowania książek - można zarobić!

Postprzez admin » 28 sty 2012, o 13:51

izabellag napisał(a):Poprawione- dzięki za zwrócenie uwagi:).

Dodatkowe 3 punkty przelane :)
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Akcja porządkowania książek - można zarobić!

Postprzez eland » 28 sty 2012, o 14:42

Poprawiłam 149 pozycji. Nie było lekko:) Szkoda, że zniknęła informacja o ilości stron książki.
eland
 
Posty: 84
Dołączył(a): 18 lip 2011, o 17:19

Re: Akcja porządkowania książek - można zarobić!

Postprzez admin » 28 sty 2012, o 15:48

wazas napisał(a):Bardzo dziękuję za punkty, edytowałam kolejne 4 brakujące opisy (w przypadku książki Rozwiń swoją inteligencję nie jest podany tłumacz, tak też napisałam w opisie).

W tej chwili system wskazuje 62 pozycje spełniające warunki - czyli od pierwszego zgłoszenia liczba zwiększyła się o 2. Przelewam dodatkowe 6 punktów.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

cron