Zarabiaj w Programie Partnerskim

Re: Zarabiaj w Programie Partnerskim

Postprzez admin » 7 gru 2011, o 15:35

Jedna rejestracja na konto sen_o_spadaniu i 50 punktów prowizji.

Zgodnie z zapowiedzią strona Programu Partnerskiego została wzbogacona o zestawienia dotyczące wyników danego użytkownika w Programie Partnerskim oraz ranking wszystkich użytkowników.

Od tej pory wszystkie dane związane z Programem Partnerskim będą prezentowane na w/w stronie. Wypłata prowizji za rejestrację nadal wykonywana jest z pewnym opóźnieniem związanym z weryfikacją nowego konta.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Zarabiaj w Programie Partnerskim

Postprzez admin » 9 gru 2011, o 21:46

Krótkie podsumowanie 10 dni trwania Programu Partnerskiego.

Miały miejsce 32 rejestracje pochodzące z referencji, co daje w sumie 1600 punktów wypłaconych prowizji. Nowi użytkownicy wystawili w sumie 68 przedmiotów do wymiany. Jeden z wystawionych przedmiotów został już zamówiony a jego odbiór potwierdzony, co oznacza, że została również wypłacona pierwsza prowizja od sprzedaży w wysokości 5% wartości zamówionego przedmiotu.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Zarabiaj w Programie Partnerskim

Postprzez admin » 30 gru 2011, o 21:38

W związku z rosnącą popularnością Programu Partnerskiego oraz koniecznością pilnowania celów założonych w Programie, zmuszeni jesteśmy zmienić nieco zasady jego funkcjonowania.

Od tej pory wysokość prowizji wypłacanej za każdego zwerbowanego użytkownika wynosić będzie 10 punktów. Dodatkowe 40 punktów wypłacone zostanie jeśli zwerbowany użytkownik zaloguje się w serwisie choć raz po 7 dniach od swojej rejestracji.

Nie ulega zmianie wysokość prowizji od zysku z wymiany zwerbowanych użytkowników i nadal wynosi 5%.

W zależności od rozwoju sytuacji, wartości prowizji mogą się zmienić w przyszłości.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Zarabiaj w Programie Partnerskim

Postprzez enga » 31 gru 2011, o 17:32

Ja mam pytanie.

Zmiana została ogłoszona wczoraj wieczorem tutaj na forum.

Wczoraj o 14:35 zarejestrował się dzięki memu linkowi nowy użytkownik. Dzisiaj zarejestrował się kolejny. Na mój mały rozumek, to powinnam dostać 50 punktów + 10. W najgorszym wypadku (gdy zmiana została wprowadzona wcześniej niż ogłoszenie) 2 x 10 punktów. A dostałam tylko 10, dlaczego?
enga
 
Posty: 104
Dołączył(a): 30 kwi 2011, o 18:47

Re: Zarabiaj w Programie Partnerskim

Postprzez admin » 31 gru 2011, o 21:12

Każda rejestracja z referencji użytkownika biorącego udział w programie partnerskim podlega wstępnej weryfikacji. Na stronie z zasadami Programu Partnerskiego zastrzegliśmy sobie czas na tę weryfikację nawet do tygodnia. W praktyce wypłaty prowizji wynikającej z Programu Partnerskiego odbywają się w czasie do 24 godzin od rejestracji czyli dużo szybciej niż sobie zastrzegliśmy.

Dzisiejsze rejestracje nie zostały jeszcze zweryfikowane. Wypłata prowizji nastąpi od razu po weryfikacji.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Zarabiaj w Programie Partnerskim

Postprzez enga » 31 gru 2011, o 21:50

Ok, rozumiem. Czyli wczorajsza załapała się już na tylko 10 punktów, myślałam, że może jeszcze na 50 ;)
enga
 
Posty: 104
Dołączył(a): 30 kwi 2011, o 18:47

Re: Zarabiaj w Programie Partnerskim

Postprzez admin » 1 sty 2012, o 01:05

Pierwszy post w tym roku i niestety przykra sprawa.

W związku ze stwierdzonymi wieloma przypadkami zakładania kont przez tę samą osobę, czyli ewidentnym naruszeniem regulaminu serwisu finta.pl, uprzejmie prosimy o zaprzestanie "promowania" finty w serwisie zarabiam.com. Wszystkie osoby używające tego serwisu do wystawiania swoich linków referencyjnych zostaną wykluczone z Programu Partnerskiego. Te osoby, które użyły tego serwisu w dobrej wierze, proszone są o zaprzestanie swoich działań tam jak najszybciej.

Rejestracje pochodzące z innych serwisów działających na podobnej zasadzie jak zarabiam.com będą pod czujną obserwacją i w razie stwierdzenia nadużyć zostaną dołączone do listy serwisów wykluczonych.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Zarabiaj w Programie Partnerskim

Postprzez admin » 3 sty 2012, o 16:52

na stronie Programu Partnerskiego pojawiły się dodatkowe uwagi:
Uwaga! Prosimy o nieangażowanie się w ramach Programu Partnerskiego w różnego rodzaju serwisy/strony/fora/grupy mające na celu nakłanianie do wykonywania działań typu rejestracja w serwisie, oferując w zamian jakiekolwiek wynagrodzenie (pieniądze, punkty, reputacje, nagrody, itp). Serwisy takie (np. zarabiam.com) stwarzają duże ryzyko nadużyć i bardzo małe prawdopodobieństwo przyciągnięcia użytkownika zainteresowanego uczestnictwem w serwisie - poza czynnością, za którą zostanie wynagrodzony, czyli np rejestracją.

Uwaga! Przypominamy o zapisie w regulaminie (Art. 1 pkt 4) nie zezwalającym na zakładanie wielu kont przez jedną i tę samą osobę. Jeśli zajdzie uzasadnione podejrzenie nadużyć wynikających z działań podejmowanych przez uczestnika Programu, administracja finta.pl zastrzega sobie prawo wykluczenia tego uczestnika z udziału w Programie Partnerskim.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Zarabiaj w Programie Partnerskim

Postprzez dorota » 18 sty 2012, o 19:34

Czy ten program jeszcze działa? Wiem że zarejestrowała się nowa osoba z mojego linku a ja nie dostałam punktów. A może zrobiła to nie tak jak trzeba? Proszę o odpowiedź.
dorota
 
Posty: 28
Dołączył(a): 8 lip 2011, o 15:45

Re: Zarabiaj w Programie Partnerskim

Postprzez admin » 18 sty 2012, o 21:39

Program cały czas działa. Rejestracje weryfikowane są co najmniej dwa razy dziennie i tak też są wypłacane prowizje.

dorota napisał(a):Wiem że zarejestrowała się nowa osoba z mojego linku a ja nie dostałam punktów. A może zrobiła to nie tak jak trzeba?

Proszę powiedzieć, o jaką osobę (nazwę użytkownika) chodzi i kiedy miała miejsce rejestracja.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron