Zmiany w serwisie

Zmiany w serwisie

Postprzez admin » 22 paź 2011, o 22:01

Właśnie przed chwilą zostały udostępnione zmiany dotyczące zarządzania transakcjami oraz listą przedmiotów wystawionych do wymiany.

1. Transakcje

Tak jak to było do tej pory, transakcje podzielone są na dwie części: "Przedmioty oddawane" i "Przedmioty przyjmowane". Wszystkie transakcje w ramach zarówno "Przedmiotów przyjmowanych" jak i "Przedmiotów oddawanych" umieszczone są teraz na jednej stronie w dwóch tabelach: transakcje otwarte oraz transakcje zamknięte. Transakcja uważana jest za zamkniętą jeśli posiada status "odebrane" oraz została ocenione przez obie strony.

Status transakcji można teraz zmieniać wyłącznie na stronie szczegółów transakcji. Strona szczegółów transakcji została w związku z tym odpowiednio zmieniona. Dane dotyczące formy oraz adresu wysyłki zostały przesunięte na górę strony.

Mam nadzieję, że pozwoli to lepiej orientować się w sytuacji, szczególnie nowym użytkownikom serwisu.

2. Strona "Moje przedmioty"

Zmianie uległa organizacja strony "Moje przedmioty". Przedmioty są teraz podzielone na zakładki odpowiadające kategorii przedmiotu. Można wyszukiwać przedmioty. Łatwiejsze i szybsze jest sortowanie i stronicowanie w tablicach.

Ważna nowością jest wyświetlanie wszystkich użytkowników, którzy dodali nasz przedmiot do swoich schowków oraz tych, którzy negocjowali cenę.

Jeśli pojawiłyby się jakieś błędy w działaniu, bardzo proszę o informacje w celu szybkiego usunięcia usterek.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Zmiany w serwisie

Postprzez delvet » 23 paź 2011, o 12:02

Bardzo fajnie to teraz wygląda
i bardzo ułatwia przeglądanie
wystawionych przedmiotów,
oraz wykonanych transakcji.
delvet
 
Posty: 243
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 08:42


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron