Reorganizacja strony "Profil użytkownika"

Reorganizacja strony "Profil użytkownika"

Postprzez admin » 26 wrz 2011, o 14:36

Dzisiaj udostępniona została zreorganizowana strona edycji profilu użytkownika. Oprócz samej zmiany wyglądu pojawiły się nowe możliwości:

Adres korespondencyjny.

Od tej chwili można wprowadzać inny adres, na który mają być wysyłane zamówione przedmioty. Szczególne znaczenie ma to dla użytkowników zweryfikowanych, którzy z różnych względów chcieliby odbierać zamówione przedmioty w miejscu innym niż adres zweryfikowany. Do tej pory zmiana zweryfikowanego adresu skutkowała utratą statusu "zweryfikowany". Od tego momentu opcjonalny adres korespondencyjny może być dowolnie zmieniany bez żadnych konsekwencji.

Domyślne ustawienia wysyłki

Do tej pory użytkownicy wystawiający do wymiany swoje przedmioty musieli za każdym razem zaznaczać te same ustawienia dotyczące formy wysyłki (np list zwykły i polecony) oraz czasu wysyłki (np 3 dni). Ci, którzy wystawiali dużo przedmiotów wiedzą jak było to uciążliwe. Od teraz wystarczy określić w profilu użytkownika domyślne ustawienia dotyczące wysyłki, które będą używane przy wystawianiu nowych przedmiotów. Oczywiście zawsze będzie można je zmienić jeśli okaże się, że z jakichś względów domyślne wartości nie mogą być użyte.

O mnie

W profilu użytkownika pojawiło się pole "O mnie", w którym można wprowadzić krótką informację tekstową o sobie. Możliwe jest również formatowanie wprowadzanego tekstu.

Nie angażuj mnie w rozmowę na czacie

Dobra wiadomość dla wszystkich, których irytuje wyskakujące okienko z tekstem "Witam, cieszę się, że odwiedziłeś nasz serwis...". Teraz można wyłączyć natręta zaznaczając jedno pole wyboru.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Reorganizacja strony "Profil użytkownika"

Postprzez Draakhan » 26 wrz 2011, o 18:07

Dzięki, od razu skorzystałem :).
Draakhan
 
Posty: 88
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 17:07


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron