Rozczarowania...

Podziel się swoją opinią na temat gier

Rozczarowania...

Postprzez cycunio » 4 lip 2011, o 08:55

Ostatnio miałem okazje poobcowac trochę z długo oczekiwanym przeze mnie tytułem...Duke Nukem Forever...No w morde jeża..ta gra jest tak słaba, że cieszę sie, że jej nie kupiłem...strasznie się rozczarowałem...grafika, mechanika, nawet kloaczne żarty nie były w stanie mnie przyciagnąc na dłużej...anyway, to niesety nie było moje pierwsze rozczarowanie w tym roku..po drodze było już kilka gier, które nie spełniło moich, może nazbyt wygórowanych oczekiwań...Czy Wy takze macie takie "zawody" roku? podzielcie się spostrzezeniami:)
cycunio
 
Posty: 26
Dołączył(a): 12 maja 2011, o 21:59

Re: Rozczarowania...

Postprzez rumcajs » 4 lip 2011, o 19:16

Pewnie nie powinienem tego pisać, jako że niniejszą grę udostępniłem na fincie ;) ale... piąta część sagi Heroes of Might & Magic jest wielkim nieporozumieniem. Cykl powinien się był zakończyć na części trzeciej, która jeszcze na długo pozostanie we wdzięcznej pamięci wielu graczy. Już część czwarta kompletnie mnie załamała, ale najnowsza odsłona poza naprawdę wspaniałą grafiką nie ma wiele więcej do zaoferowania. Szkoda, naprawdę wielka szkoda.
rumcajs
 
Posty: 11
Dołączył(a): 13 cze 2011, o 10:12


Powrót do Dyskusje o grach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron