Strona 1 z 1

Fabuła w grach... jakie typy preferujecie?

PostNapisane: 19 lis 2011, o 15:19
przez cycunio
Ciekawi mnie, jakie typy fabuły zawartej w grach preferujecie? Do założenia tego tematu skłoniło mnie obcowanie z kilkoma topowymi tytułami tej jesieni ( gearsy, rage, uncharted) czy jest dla Was ważne, aby poczynania naszego "protagonisty" były uzasadnione jakąś opowieścią, czy może wręcz przeciwnie...liczy się dla Was wyłącznie czysty gameplay? zapraszam do dyskusji:)

Re: Fabuła w grach... jakie typy preferujecie?

PostNapisane: 20 lis 2011, o 11:18
przez kgolebiowski
Ja niestety nie mam wiele czasu do grania. Do tego mój sprzęt nie nadaje się do nowości (a właściwie do gier wydanych po 2000r ;-).
Kiedyś grywałem dużo w RPGi i przygodówki i tam fabuła była podstawą. Fallout, Balgurs Gate, Teenagent, Black Dahlia ... to były czasy ...

Re: Fabuła w grach... jakie typy preferujecie?

PostNapisane: 20 lis 2011, o 20:46
przez cycunio
Ja właśnie zagrywam sie w Fallout New Vegas...całkiem przyjemnRPG...i do tego wciągający...no i od zawsze powtarzam, że pecety są do pracy...do gier konsole:) więc jeśli masz chec odświerzyc znajomośc z Falloutowym światem zachęcam do zdobycia konsoli...tym bardziej, że już można zdobyc takową w przystępnej cenie:) a czas...zawsze mozna troche wygospodarowac:p polecam:)