Fabuła w grach... jakie typy preferujecie?

Podziel się swoją opinią na temat gier

Fabuła w grach... jakie typy preferujecie?

Postprzez cycunio » 19 lis 2011, o 15:19

Ciekawi mnie, jakie typy fabuły zawartej w grach preferujecie? Do założenia tego tematu skłoniło mnie obcowanie z kilkoma topowymi tytułami tej jesieni ( gearsy, rage, uncharted) czy jest dla Was ważne, aby poczynania naszego "protagonisty" były uzasadnione jakąś opowieścią, czy może wręcz przeciwnie...liczy się dla Was wyłącznie czysty gameplay? zapraszam do dyskusji:)
cycunio
 
Posty: 26
Dołączył(a): 12 maja 2011, o 21:59

Re: Fabuła w grach... jakie typy preferujecie?

Postprzez kgolebiowski » 20 lis 2011, o 11:18

Ja niestety nie mam wiele czasu do grania. Do tego mój sprzęt nie nadaje się do nowości (a właściwie do gier wydanych po 2000r ;-).
Kiedyś grywałem dużo w RPGi i przygodówki i tam fabuła była podstawą. Fallout, Balgurs Gate, Teenagent, Black Dahlia ... to były czasy ...
kgolebiowski
 
Posty: 32
Dołączył(a): 2 wrz 2011, o 07:57

Re: Fabuła w grach... jakie typy preferujecie?

Postprzez cycunio » 20 lis 2011, o 20:46

Ja właśnie zagrywam sie w Fallout New Vegas...całkiem przyjemnRPG...i do tego wciągający...no i od zawsze powtarzam, że pecety są do pracy...do gier konsole:) więc jeśli masz chec odświerzyc znajomośc z Falloutowym światem zachęcam do zdobycia konsoli...tym bardziej, że już można zdobyc takową w przystępnej cenie:) a czas...zawsze mozna troche wygospodarowac:p polecam:)
cycunio
 
Posty: 26
Dołączył(a): 12 maja 2011, o 21:59


Powrót do Dyskusje o grach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron