Reklama serwisu - dobry okres - pomóżmy fincie :)

Pytania i odpowiedzi dotyczące funkcjonalności serwisu

Reklama serwisu - dobry okres - pomóżmy fincie :)

Postprzez oopsiak » 29 gru 2013, o 13:37

Słuchajcie ludziska :)

Finta ostatnio trochę zwolniła, a że jesteśmy akurat po świętach - okresie mocno prezentowym, to może warto by nieco rozpropagować stronę wśród znajomych, którzy podostawali prezenty, które nie spełniają ich oczekiwań ^^. Podejrzewam, że sporo z Was ma mocno rozbudowany system partnerski, ale zawsze ktoś nowy może się dołączyć, a nowi użytkownicy, to nowe książki i nowe przedmioty i ciągły rozwój serwisu :)

Tak sobie przeanalizowałam jak intensywne były działania użytkowników od początku istnienia serwisu i w drugim roku funkcjonowania średnia miesięczna liczba transakcji wynosiła 666 (^^), w tym roku w najlepszym miesiącu było ich 510, a średnia spadła do 433. Teraz dziennie dokonujemy średnio 12-14 transakcji, w najlepszych miesiącach było dwa razy więcej.

Wiem, że szanowny Admin pracuje nad sporymi zmianami w serwisie i to akurat nie jest czynnik zachęcający dla nowych, ale skoro nie wiadomo kiedy zostaną one wprowadzone, warto chyba spróbować zachęcić ludzi. W przypadku tego typu serwisów poczta pantoflowa działa chyba lepiej, niż klasyczne kanały promocji.

WIĘC. Jeden wpis na fb, na twitterze, na G+, czy gdzie tam jeszcze działamy. Pomóżmy sobie zdobyć punkty, a fincie zdobyć nowych, aktywnych użytkowników :)
oopsiak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 6 cze 2013, o 17:58

Re: Reklama serwisu - dobry okres - pomóżmy fincie :)

Postprzez admin » 29 gru 2013, o 18:10

Jestem bardzo podbudowany postawą autora tej inicjatywy i oczywiście wszystkich zachęcam do jej wsparcia.

Przedświąteczna gorączka już za nami a okres świąteczno-noworoczny to tradycyjnie czas mniejszego ruchu, co widać również na Fincie. Tych jednak, którzy Fintę odwiedzają i przeglądają forum, gorąco zachęcam do promowania naszego portalu.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Reklama serwisu - dobry okres - pomóżmy fincie :)

Postprzez nutinka » 29 gru 2013, o 20:33

Promuję jak i gdzie się da. Zachęcać mnie nie trzeba. :)
nutinka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 20 cze 2011, o 16:05

Re: Reklama serwisu - dobry okres - pomóżmy fincie :)

Postprzez Ananka » 29 gru 2013, o 20:36

alle... przesłało reklamę o wystawianiu za grosz nietrafionych prezentów i stąd to naśladownictwo tutaj... ;) Na gazecie pojawił się artykulik 'co zrobić z prezentami' i dałam cynk o fincie.

Adminie, autorem wątku jest kobieta - widziałam w opisach jej przedmiotów. Swoją drogą, szczęka mi do podłogi opadła, skąd ona ma tyle danych o kondycji serwisu. :)

Czołowych aktywistów PP (programu partnerskiego) zachęcać nie trzeba, fakt. I co ważne- dają oni wartościowych wymieniaczy, a nie wyłącznie rejestrujących się. A teraz tylko za ściąganie takich jest się wynagradzanym. Ostatnio przeglądałam listę użytkowników i byłam w szoku ilu jest niepotwierdzonych czy zablokowanych/usuniętych. Myślę, że liderzy PP dają super zachętę do fintowania, bo często już sami z siebie prowadzą blogi książkowe-recenzenckie.
Ananka
 
Posty: 287
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 22:12


Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron